Mevcut Fi̇yatlara İnat Ki̇tap Almayanlar Kulübü

Sen bırakırsan ben de bırakayım

2 Beğeni

Tamam, seninle hemfikirim azaltalım. :slight_smile:

1 Beğeni

Sen önce politik kitapları bir bırak. Baksana cevap da politik :smiley:

1 Beğeni

Çıkışı bulamayınca, hemfikir olayım dedim. :slight_smile:

1 Beğeni

Azaltma ile olacak iş değil bu. Biz farkındalık yaratmak istiyorsak. İrademiz çelik gibi olmalı. Ve söz verenler sonuna kadar gitmeli.

1 Beğeni

Ahaha… Biz ikimizden eylemci olmaz anlaşıldı :frowning:

1 Beğeni

Kitap almayı bırakmak… Daha önce denedim; gözlerim karardı, ellerimdeki titremeyi durduramadım, üzerimde dolaşan böcekler hissettim; 11 ay tedavi gördüm ama sonuç alamadım… :sweat_smile:

Tamamen değil ama zaten bir süreden beri epey az kitap alıyorum. Ama tamamen bırakmak… Disk Dünya’nın Kilden Ayaklar’ı yeni çıktı; nasıl almam ben onu…?

2 Beğeni

Ama lütfen işi sulandırmayalım şimdiden. Rica ederim. :disappointed_relieved:

Bizden eylemci olmayabilir ama @SOLINARI tam eylemci.

1 Beğeni

Ya o kadar da değil. Bu iş gönüllüdür. Ayrıca hiç kimse tamamen kitap alımını bırakamaz. Ama azaltılabilir, belki bir süre hiç alınmayabilir. Ama zorla olmaz bu iş.

Böyle yazmasaydın iyiydi. Şafak sökmeden… Anlarsın.

1 Beğeni

Zorlama yok zaten. Rica var. Emek var.

1 Beğeni

Üstadım sulandırmaktan ziyade, bana biraz beyhude geldi ne bileyim. Belki ben hatalıyım. Umarım muvaffak olunur. Biz de faydalanırız.

Aslında yüreğimizle gidebilsek karanlığın üzerine.

1 Beğeni

Topyekün bir kısıt koymak doğru gelmiyor.

Kurunun yanında yaşlar var.

Bana İş Kültür Modern Klasik çıkan kitabı almamam için tek bir neden söyleyin, ya da yeni lem kitaplarını alfa dan

Karton kapak olması.

1 Beğeni

Almak istediğimiz kitapları aslında posta yoluyla birbirimize yollayabiliriz. Ayda bir kitap yollarım. Herkes birbirine yollasa sorun kalmaz bence.

Ya @alper yine ikimizin benzer şımarıklıklarına getirdin bak konuyu

1 Beğeni

TRAİNSPOTTİNG kitabını özelden isteyenlere bilgisayarımdan random çekilişle yollayacağım. Kargo ücreti size aittir. Kitap sizin olsun.

Ama lütfen başkalarıda isterse verin okusun. Birbirimize yardımcı olalım. Kitap biriktirmeyelim. Hem bu sayede istediğimiz kitabı okuruz.

Sizde bir kitap koyun ortaya. Hem arkadaşlık pekişir hemde yüksek fiyatlara parçalanmayız.

Lütfen arka arkaya mesaj atmayalım. “Mesajı düzenle” seçeneğini kullanmaya özen gösterelim. - Forum yöneticisi

1 Beğeni

Ben de kendimce bir şeyler yapıyorum, aktarayım. Malum yayınevinden takip ettiğim serileri azalttım. Bir tanesini elden çıkarttım. Eskiden % 40 la almaya razıyken artık sadece % 50 bekliyorum. Sadece BKK ve Asimov kitaplarını takip ediyorum, belki Silo’yu da alabilirim o kadar. Şu an için benim eylemim bu şekilde. Diğer yarışmacılara başarılar diliyorum. :smiley: (Bir ara BKK içinde seri olan ne varsa satmayı da düşündüm.)

4 Beğeni