Myers - Briggs Kişilik Testi

INTP-T tam olarak beni yansıttığını söyleyebilirim.

Dünden öğrenin, bugün için yaşayın ve yarın için umut edin. Önemli olan, sorgulamaktan vazgeçmemenizdir./ Albert EINSTEIN

Mantıkçılar parlak teorileri ve acımasız mantıkları ile tanınırlar; aslında bütün kişilikler arasında mantığı en kesin olanlar olarak dikkate alınırlar.

MBTI ile ilgili daha fazla Bilgi için:
(https://mbtiturkiye.wordpress.com/)

1 Beğeni

Mantıkçı çıktık.

:thinking::thinking:

1 Beğeni

Bende savunucu çıktım. Nüfusa oranı yüzde birden az, erkeklerde çok daha az diyor ama forumda baya var :slight_smile:

Bu ayın öykü seçkisi konusu " Kişilik testi"

Zumbiritti, hayatının bundan sonrasını yön verecek olan ve 16 yaşına gelen tüm gençler için zorunlu olan kişilik testi için kaygılanıyordu. Bir kampanyacı olmak isteyen Zumbiritti, anne ve babasının uzlaşmacı olması nedeniyle…

1 Beğeni

Zumbiritti ne hocam :d Ben de böyle güzel isimler uydururdum da bu hiç aklıma gelmezdi.

2 Beğeni

Sonuç çok alakasız. Mantık yüzdem 56, beni mantıkçı bulmuş.

Kristen Stewart hiç olmamış.

Diğer ünlüler iyi ama.

1 Beğeni

Zımbırtının distopya kurguda olan hali :grinning:

Arabulucu çıktım…

Altın olan her şey parlamaz; her gezgin yitirmemiştir yolunu; eskiden güçlü olan solmaz; derin köklere buz salınmaz.

J. R. R. TOLKİEN

Tolkien amcam olur zaten. :smiley:

0_

Arabulucu çıkmayan arkadaşlar bana özel mesaj atsın adresimi vereceğim. Tüm fantastik, bilimkurgu kitaplarınızı bana gönderin çünkü ben bu türe daha uygunum. Sizin de bende kitaplarınız varsa göndereyim takas olsun. Lütfen herkes kendine uygun türü okusun. :rofl:

Bunu yıllar önce de çözmüştüm ve ne çıktığımı hatırlamıyorum ama arabulucu değildi. Neydi acaba ya?:thinking:

5 Beğeni

Yıllar sonra bu testi burada görünce bir de Türkçe versiyonunu yapayım dedim. 1 yıl bile insanı değiştiriyor. Ben ne kadar değiştim dedim ve,

Buyurucu

Değişim bu topraklara uğramayalı çok olmuş :smiley:

Gordon Ramsay’i bu kadar severken onu burada görünce dedim ki,

image

4 Beğeni

hiçbir yarışmada,
hiç bir şef,
onun gibi deliremedi!
Buraların en büyüğü, o başka Ramsay Ramsay çok yaşa…

Ekleme: @Firtinakiran bir de TNT de İtalyan pastacı var :smiley: Onun da buyurucu olduğunu düşünüyorum.

2 Beğeni

Aramıza hoş geldiniz güzel ablam.

1 Beğeni

Şey değil mi, Buddy Valastro? Eğer oysa bence de buyurucu :smiley:

3 Beğeni

Bu testi çözeli çok olmuştu bu sefer sonuç değişir belki dedim ama yine arabulucu çıktım :d

1 Beğeni

aynen o , Hatta şu ikiside bizden, yani buyurucu olabilir :smiley:
image

3 Beğeni

Birkaç kez yapmıştım bu testi, ya INFJ-T (Savunucu) ya da INTJ-T (Mimar) çıkıyorum. F ve T yüzdeleri birbirine çok yakın olduğu için testi yaptığım ruh haline göre sonuç farklı oluyor.
Sanırım farklı sonuçlar alan bir ben varım. :rofl:

3 Beğeni

Sizin ki en azından yakınlar. Ben 4 sene önce Arabulucu iken şu an Mantıkçıyım. Uzaktan yakından alakam yok mantıkla da.

2 Beğeni

Arabulucu da ne bileyim ya şey gibi işte… “Çöpçatan”:unamused:

5 Beğeni

Aynen, o bana da dokunurdu, tabii içeride Tolkien olmasaydı. Ya da Frodo ve Arwen :slight_smile:

1 Beğeni

Bu da çok şey -siz onu anladınız- tesellisi gibi oldu. :rofl: Neyse Tolkien ile aynı kulvarda olmak teşvik edici. Demek ki yeni Lotr’ları biz yazacağız! :buyucu:

1 Beğeni