Myers - Briggs Kişilik Testi

Kampanyacı çıktım.

Ne iş yaptığın beni hiç ilgilendirmiyor. Ben senin, neye can attığını ve yüreğinin hasretini gidermek için ne hayaller kurup kuramayacağını bilmek istiyorum. Kaç yaşında olduğun beni ilgilendirmiyor. Ben senin, aşk için, hayallerin için ve canlı olma macerası için bir ahmak gibi görünmekten çekinip çekinmeyeceğini bilmek istiyorum.

ORİAH MOUNTAİN DREAMER

Kampanyacı kişilik gerçek bir özgür ruhtur. Çoğunlukla partiye hayat veren kişilerdir, ancak başkalarıyla kurdukları sosyal ve duygusal bağların tadını çıkarmaya karşın, düpedüz heyecan ve içinde bulundukları anın zevki ile daha az ilgilidirler. Etkileyici, bağımsız, enerjik ve tutkulu olan nüfusun bu %7’lik kısmının tavizleri, herhangi bir kalabalıkta kolaylıkla hissedilir.
Yalnız aşağıya koyacağım kısmı okuyunca bayağı şaşırdım, düşünceme çok benziyor zira.
Sadece sosyal insan memnun ediciliklerinden ziyade Kampanyacılar, önsezili nitelikleri tarafından şekillendirilirler ve bu onlara merak ve enerji ile satırların arasını okuma şansı tanır. Hayatı, her şeyin birbiriyle bağlantılı olduğu büyük ve karışık bir bulmaca gibi görmeye eğilimlidirler, ancak bu bulmacayı bir sistematik entrika serisi olarak gören Analizci Rol grubunun tersine, Kampanyacılar onu bir duygu, merhamet ve mistisizm prizması aracılığıyla görürler ve her zaman daha derin manalar ararlar.

Bazı sorulara verdiğim cevaplardan emin olmasam da büyük oranda çıkan sonucun bana uyduğunu, birtakım düşüncelerimi yansıttığını fark ettim. Hadi hayırlısı… :rofl:
Hoş, dinmek bilmez bir sosyal ortam açlığı içerisindeyim genel olarak, bunu ne kadar karşılar bu test bilemedim.

2 Beğeni

Ben uzlaşmacı diye düşündüm, :thinking: hatta test sonucunun çıktısını alıp şuraya başvurumu yapayım diye düşünüyorum :grinning:

1 Beğeni

Ben bilimkurgucuyum. :slight_smile:

1 Beğeni

Sen Asimovları al. Ben de Tolkienleri alırım. Bir taşla iki kuş. :smiley:

1 Beğeni

İlk denememde caps almayı unuttuğumdan tekrar denedim, sonuç farklı çıktı :sweat_smile: Tekrar denedim, sonuç yine farklı :sweat_smile:

Üç-beş dakika arayla ruh halim değişiyor, testten kendi adıma elde ettim net sonuç bu.

Şimdiye kadar ki denemelerimde Maceracı, Savunmacı ve Arabulucu çıktı. Ölçümde Enerji ve Taktikler kısmı ufak farklarla değişkenlik gösterdi. Geri kalanı sabit: İçe Dönük, Prensip Merkezli ve Temkinli.

4 Beğeni

Kampanyacı olmak beni özgürlükçü ve yaratıcı yapıyor. Fantastiklerden nasibimi alamazsam olmaz şimdi ablacığım. Bana da ayırınız efenim. :slight_smile:

1 Beğeni

Sen kampanyacısın yap oradan kendine bir kampanya. :rofl:

3 Beğeni

Hah, finansal şeyler konusunda kafam hiç çalışmaz işin aslı. Çeviri hatası var bence. :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Savunucu çıktım. Aragorn ve Galadriel Hanım da savunucularmış ki en en en sevdiğim karakterlerden ikisi :buyucu:

Mantıkçı INTP-T çıktım. Dediklerinin neredeyse yüzde doksanı uyuyor açıkçası :joy:

Mantıkçı INTP-T çıktım. Açıklaması nispeten uyuyor kişiliğime. Ama okurken, bu kadar da duygusuz değilim sanki, diye düşündüm. Matematik sevme kısmı da uymuyor açıkçası :smile:

“Lojistikçi” çıktım :thinking: Tüm mesajlara baktım başkasına çıkmamış. Biraz garip hissettim kendimi ama toplumun %13’ünü oluşturuyormuşuz ve büyük ihtimal sıkıntı benden kaynaklı değil :smiley: Yine de tanıyabileceğim kişiler bölümü oldukça hoşuma gitti.

Ben de arabulucu çıktım. Tolkien ile aynı tarafta olmak çok güzel. Kitap yazma isteğimi daha da pekiştirdi. :writing_hand:

2 Beğeni

Tekrar yaptım yüzdeler değişti sonuç değişmedi. :thinking:

1 Beğeni

Bu nee yaa hiç sevmediğim tip :frowning:

1 Beğeni

Diktatörler Cemiyeti’ne hoşgeldiniz, human sacrifice (kurban verme) törenimiz saat 18.00 da yapılacaktır, emirlerinize uymayan istediğiniz bir kişiyi getirmeniz yeterlidir. Duygusuz diktatörler olarak dünyayı ele geçirmeyi düşünüyoruz.

Sağlıcakla kalın :obey:

2 Beğeni

Kendime inanamadım gerçekten. Hiç böyle beklemiyordum. Resmen İrina ve Joker yatıyormuş içimde. Halbuki kendimi hep mantıklı, sağduyulu ve kibar biri sanırdım. Bu tarz testlerin insanların egosunu tatmin etmek ve daha çok tık sayısı için olduğunu düşünüyordum. Lakin şu an bi iç hesaplaşmaya gitmedim değil😅
Şaka bi yana, böyle testlerin insanları cezbetmesinin sebebi kendimize olan gizli hayranlığımız mı acaba?

Nerde bu tören diyecektim cevap gitmiş :hushed:

Merak’da olabilir. Doğrulama da olabilir. Olur mu olur :slight_smile:

Kampanyacı :nerd_face:

“Kampanyacılar şiddetli derecede bağımsızdırlar, istikrar ve güvenden çok yaratıcılık ve özgürlük için kıvranırlar.”

Baya baya beni anlatıyor yahu. :sweat_smile: