"Nerede o eski oyunlar?" Dediğimiz Oyunlar ve Muadilleri

O kırmızı aracı sürmenin zevki bir başkaydı :heart_eyes: FZR 2000 :heart_eyes:
n

Moswanted di unutunuzmu ah ah !EA iflas edersin inşallah .peki ya pers prensi ,Tumblebugs ,Midown Madness .

Şu Volfied ‘i ne severdim… Yeniden bulup oynamalı :joy:
image

2 Beğeni

Google’a yazarsanız ilk siteden çıkıyor oynayabiliyorsunuz. İtiraf ediyorum ofiste sıkıldığım vakit oynuyorum 9. Bölümden öteye geçemedim.

2 Beğeni

Challenge accepted!
Hemen yarın deniyorum :joy:

1 Beğeni

Şu başlığa bunu koymazsak hakikaten öksüz kalacak

image

6 Beğeni

Babamla şiddetli kavgalara ve küsmelere sebep olan “Bomberman” ilk aklıma gelen.

7 Beğeni

Ahhh commandos ahhhh. Anlatmaya hiiiç gerek yok görüyorsunuz :rofl::rofl::rofl:

İlk iki sürüm çok çok iyiydi. Pc kaldırmıyor yoksa şu dk shadow tacticsi denemek istiyorum.

3 Beğeni

Mobilden yazdığım için ikinci mesaj olarak yazmak istedim.

Yenisi çıkacağı duyrulup steamden geri çekilen carmegeddon vardı birde. Çok güzel oyundu.

1 Beğeni

İlginç bir tesadüf. Bomberman ile ilgili benim de benzer bir durumum var ama şiddetli değildi. Bir de ataride kendi kafasını çıkararak kırbaç gibi kullanan yeri geldiğinde kafasını havada sallayarak uçan bir karakter vardı. Adını unuttum şuan.

@danieljackson geçenlerde bir videoda espri görmüştüm. İkincisi çıkamayan oyun hangisidir diye. Cevap Commandos 2 idi. :smiley: (soğuk savaş videonun adı)

3 Beğeni

Ahahha gerçekliği yüksek bir espiri. Zira 3 çokta iyi değildi. Hele birde fps türü bir commandos çıkardılar ki az sövmedim :rofl:

2 Beğeni

emin olun zamanında şu an sevdiğim oyunların 10 katı oyun severdim (zaten daha güzellerdi) ilk oynadığım oyun
günümüzün oyunskor sitelerine benzer sitelerdi. İlk oyunları adam akıllı öğrenmeye başladığımda kendime çok yakın gördüğüm bir abimle öğrenmiştim. eski oyunlardan çok güzel olanlar var örneğin stronghold crusader 1-2 , volfied , need for speed serisi , peapers please , command conquer serisi , harry potter serisi ve niceleri (harry potter ın oyunları çok kötü sayılırdı ancak harry potter serisini çok severdik kuzenimle ilk oyunu almak için nasıl can attığımızı çok iyi hatırlıyorum çok güzeldi be :slight_smile: ) Tradewinds 2 vardı bu oyunu kimse bilmez 1000 kişiye sorsak 1 kişi bile bilmeyebilir oyunun hiç bir amacı yoktu ama o kadar eğleniyodum kli eskiden o oyunu oynarken rpg oyunuydu galiba onada çok seviyordum işte öyle max payne serisi de öyle max payne de zamanın efsanelerinden birisiydi 3. oyun bence serinin en kötüsü (sonlar yine kötü) ya kısaca her oyun gittikçe kötüleşiyor bir tek gta serisi o kadar kötülerşmedi yani diğer seriler kadar

Silent Hill 2 sanırsam. Kalmadı artık günümüzde Lynchvari bir kafada yapılan melodramatik hikayeler.

1 Beğeni

AC_SY400

15 yıl olmuş tam hala bir yerlerden sürpriz yapacak diye bekliyorum

Ödüllü ost’sini de paylaşayım

3 Beğeni

Duke Nukem: Manhattan Project … Muhteşem

imageimageimageimageimageimageimageimage

Commodore 64 den beri video oyunların hastası biri olarak elbette unuttuğum oyunlar vardır.
Bu da ilk göz ağrım Usagi Yojimbo.

image

3 Beğeni

half life serisini 3. oyunu çıkana kadar oynamaya devam edeceğim :smiley:

1 Beğeni

O zaman sonsuza kadar o oyunu oyna çünkü öbür dünyada bile çıkacağını sanmıyorum :smile:

airrivals unutulmaz bence.

Benim için o hep AoM olacak.Hem mitolojiyi hem giriş seviyesi ingilizceyi bu oyun sayesinde öğrenmişim.Hala daha müdavimleriyle GameRanger’da iki üç el atarız.Tabi Soundtrack’ı da unutmayalım

3 Beğeni