Netflix Film İzleme Partisi #4 2001: A Space Odyssey

Etkinliğimizin 4. filmi Kubrick’in yönetmenliğini yaptığı ve kült sayılan 2001: A Space Odyssey oldu. Filmin linkini bugün saat 22.50’de bu mesajın altında ve Rıhtım Kamarası adlı konuda paylaşacağım. :slight_smile: Oy veren herkesi bekleriz.

LİNK: https://www.netflix.com/watch/207856?npSessionId=19dfffd5bf17ac26&npServerId=s67

6 Beğeni

Ben gittim filmi izlemeye. :laughing: :laughing:

2 Beğeni

Ben de filmi izleyeceklere film soundtrackinden parçalarla ön atmosfer oluşturayım:

9 Beğeni

Etlinliğe katılmak için Netflix hesabı sahibi olmak gerekiyor mu?

3 Beğeni

Raven diye bir uygulama var onunla da katılabiliyorsunuz sanırım. Ama bazı yerlerde yayını sizin açmanız şart diyenler de var. Tam bir bilgim yok açıkçası.

4 Beğeni

Anladım. Teşekkürler bilgilendirme için.

3 Beğeni

Filmin linki konudaki ilk mesajın sonuna eklenmiştir arkadaşlar.

4 Beğeni

Rave uygulaması hiç girmiyor araya.Netflix açıyor filmi.Çalışmıyor.Neyse izleyenlere iyi seyirler dilerim. :slight_smile:

2 Beğeni

Ben izliyorum filmi şu anda. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Netflix hesabınız var mı?

2 Beğeni

Var.Uygulama yüklü hatta.

1 Beğeni

Telefondan mı giriyorsunuz yoksa tarayıcıdan mı?

1 Beğeni

Telefon.O yüzden rave kullanıyorum.

1 Beğeni

Hiç kullanmadığımdan yardımcı olamayacağım sanırım. İsterseniz siz tek olarak başlayın bitirince yorumlarsınız. :slight_smile:

Düzenleme: @Mucreth, @dieter @Sevki_Can @Mert @SALAZAR, @leydiandromeda ile filmi izledik. Bu arada arkadaşlar yanlışlıkla kapandı gitti sohbet. :smiley: Buradan devam edebiliriz.

9 Beğeni

hüü sohbetten çıktım :confused:

3 Beğeni

Benim hatam ya. Fragmanı izlemeyelim diye göz atmaya geri dön dedim kapandı her şey. :slight_smile:

3 Beğeni

Olsun, gayet iyi ve eğlenceliydi. her cumartesi yapılıyor mu bu?

3 Beğeni

Çok güzel bir etkinlik oldu. :smiley: Tek başıma belki bu sabırla izleyemezdim. Güzel filmdi ancak dikkatim çok dağılıp başka şeylerle ilgilenirdim

5 Beğeni

Hemen ekledim son anda aklıma geldi. :slight_smile: @Mucreth evet her cumartesi eğer bir sorun olmazsa.

5 Beğeni

Gayet eğlenceliydi ya ben beğendim :+1: :blush:

4 Beğeni