Okuma Etkinliği - Buzun Anıları (Malazan #3)

Bu kadar mükemmel başlayıp sonunda hiçbir şey söylememeyi başararak mükemmel bir cevap vermiş oldun tebrik ederim hahaha

Sanderbot’a söyleyeyim de bundan sonra RAFO yerine bu paragrafın çevirisini kullansın. :slight_smile:

Eryaman’da yaşıyorum, Çankaya’da çalışıyorum. Ama her ikisi de yakında değişecek.

1 Beğeni

Aaa hocam iş mi değiştiriyorsunuz? Hayırlı olsun. :hugs:

Öyle oldu hocam. Ankara içinde başka bir şirkete geçiyorum ay başında.

Yurt dışı hayallerimi 2-3 sene erteledim mecburen. :slight_smile:

Hayırlı uğurlu olsun hocam :hugs:

Ben de 2021 yılında 4 farklı firmada çalışmıştım (Freelance işleri saymazsak. Sayarsak 5) hocam bence o kadar beklemenize gerek yok hahah. Ama tabi ben yönetici neyim değilim siz öyleyseniz durum farklı olabilir. Manager track’inde işler değişik yürüyebiliyor diye anlıyorum. :thinking:

1 Beğeni

@MelihAntepli bitti mi kitap? @alper nasıl gidiyor?

İkiniz de sessiz ama derinden ilerliyorsunuz. :slight_smile:

2 Beğeni

Bitti. Etkinliği bekliyorum ben :joy: Kitap çok iyiydi yalnız.

2 Beğeni

Benim bu ara biraz iş yoğunluğum var, boşlukları da dünya kupasına göre ayarlıyorum, o nedenle üç gündür tek cümle okuyamadım.

1 Beğeni

İlk kitabın sounda Ganoes Paran’a ne oluyordu biri hatırlatabilir mi rica etsem. Genç Toc ile yolculuğa çıktıklarını hatırlıyorum ama sonrası yok.

Yolda bizim meşhur kukla büyücü sırmaya denk geliyorlar, sırma da seni öldürecem derken genç Toc u aradan çıkartmak için onu bir kaos kovanının içine atıyor. Biz hep öldü sandık ama kitabın başında ortaya çıkıyor :slight_smile:

2 Beğeni
  1. sayfa 1. kitap bölüm 3’e geldim. İlk kitaptan Genç Toc ile ilgili beklentim doğru çıktığı için sevindim.
1 Beğeni

Etkinliğimiz başlamıştır. Sorularınızı başına konu veya sayfa no koyarak spoiler tag’i içinde sorarsanız diğer katılımcılar açıp açmama konusunda ikilemde kalmazlar.

Örnek: 2. Bölüm ve/veya sayfa 217’den önce açmayın.

Herkese keyifli okumalar. :slight_smile:

Not: Sonraki kitaplarla ilgili spoiler vermek yasaktır.

3 Beğeni

Eskisi gibi chapter chapter özet yapılacak mı :)?

Yapmayı istiyorum ama yoğunluğuma, enerjime ve hepsinden önemlisi katılıma bağlı.

Nedense çok kişi katılmayacak gibi hissediyorum.

2 Beğeni

Özet olursa güzel olur. Evet seni yoruyor ama etkili oluyor özetler :slightly_smiling_face:

7-8 kişi max bence. Dahası zor :slight_smile:

Fiyatlardan dolayı alım zor olacak gibi. Yada şu an ertelemek zorunda kalmış olabilir insanlar :confused:

Fiyat uçuk, kalite ise tam tersi korelasyonda…

Kitap okumak bu kadar masraflı olmamalı :slight_smile: bazen gerçekten bunu sorguluyorum maalesef. Muhtemelen bu forumdaki herkes de sorguluyordur hatta.

1 Beğeni

Hood spoiler

Aklıma şu geldi, bir önceki kitapta verilen ayraçta Hood’u görmüştük. Bu kitabın, tahminen, 300. Sayfasına kadar Hood’un Jaghut olduğunu bilme ihtimalimiz yok. Çok saçma bir spoiler olmuş.

2 Beğeni