Okuma Etkinliği - Tanrıların Açlığı (Kanyeminliler Destanı #2)

Merhaba sevgili forumdaşlar. Martı bizi çok bekletmedi ve Tanrıların Gölgesi’nin devam kitabı olan Tanrıların Açlığı kitabı piyasaya çıktı. (Şubat sonuna kadar kitapyurdunda %50 indirimle karton kapak 167.5TL, ciltli ise 225TL)

15 Mart’ta etkinliğe başlayacağız. Serinin henüz yazılmakta olan son kitabı Tanrıların Öfkesi’nin bu yıl Ekim’de çıkacağı öngörülüyor, en geç yeni yılda dilimize kazandırılacağını umduğum için seriye başlamaya çekinen arkadaşları başlamaya davet ediyorum. Tüm forum davetlidir. :blush:

5 Beğeni

Faydalı bilgiler buraya:

Yazarın ilk Vigrid haritası taslağı:

3 Beğeni

Ben siparişi dün verdim Kitapyurdu’ndan. Ama yeni çıkan kitap olduğu için biraz bekleyeceğiz muhtemelen, stoklarına daha eklememişler.

image

1 Beğeni

@Vordue Bende bugün sipariş verdim haftaya elimizde olur diye düşünüyorum.

Etkinlik başlama tarihinin 15 Mart olması güzel oldu en azından elimde ki kitabı bitirebilirim o arada.

2 Beğeni

Amazon’a düşsün ben de alacağım. Hazır kuponum da var elimde. Bekle bizi Elvar. Bekle bizi Orka.

1 Beğeni

%50 yi görmüşken patlat abi bence, amazonun stoğa geç düşüyordu yeni kitaplar.

2 Beğeni

Aynen, benim sipariş de beklemede.

@Korgi Hocam Görmek etkinliği de bitmiş olsun da oradan da adam çalıp safları kalabalıklaştıralım dedim. :face_with_hand_over_mouth:

@Lorien_archers Biraz riskli diyecektim tam, Özer demiş. Sen bilirsin ama 350den de girebilir stoklara.

4 Beğeni

Bir Martin, bir Rothfuss klasmanı olacakmış hissiyatım var benim. Aman diyelim.

Hiç süründürmeden çıkaran yayınevi ne güzel şeymiş ama şimdi de yazarı beklemek gerek.

1 Beğeni

Hocam onların biri ihtiyar, diğeri sorunlu. Adamlar yazmamak için direniyor. Ama bu serinin yazarının durumu biraz farklı; büyük bir kayıp yaşamış diye hatırlıyorum ki yaşadığı bu kayıptan sonra normal hayata dönüp tekrar yazabilmesi büyük başarı.

2 Beğeni

2021’de kızı öldüğü için yazmaya ara veriyor, seri yıl sonunda tamamlanacaktır.

3 Beğeni

4 Beğeni

Herkes hazır mı arkadaşlar? Başlama zamanı. :slight_smile:

6 Beğeni

Bu aralar okumaya ayıracak boş vaktim olmuyor maalesef, arkanızdan yetişirim ben :+1: .

2 Beğeni

Kitapta cok güzel bir detay var, ilk kitapta neler olduğununun 8 sayfalık hoş bir özeti konulmuş en başa. :clap:

6 Beğeni

Okuduğum kitap bittiği için ben biraz erken başladım, şu anda sayfa 290 civarındayım.

Şu ana kadar çok keyifli gidiyor, sıkıcı ya da durağan bir yer yok diyebilirim.

2 Beğeni

Şüphem olmasa da içim rahatladı hocam. 3. kitap da çabucak yazılıp çevrilsin. :blush:

1 Beğeni

Hafta içi ben de başlarım bir aksilik olmazsa :slight_smile:

1 Beğeni

Spoiler vermek istemiyorum ama Svik yine bildiğimiz gibi. :blush:

1 Beğeni

Fazla sessiz buralar, forumda bir sürü alan var ama okuyan yok pek. 220’lerdeyim ben.

@Korgi Peynir için adam öldürecek insandan korkmak lazım. :slight_smile:

Tempo ilk kitaba göre bir tık daha yüksek. Gudvar’a ısınmaya başlamam normal midir? Sağlam dövüşler geldi geçti, daha fazlasını istetiyor bünyeye. Hikayenin nereye gittiği de belli gibi ama ikinci yarı bir plot twist de beklemiyor değilim.

3 Beğeni

Seriyi eng ciltli temin ettim ama 15 güne gelir, taşınıyorum da anca başlarım.

2 Beğeni