Okuma Etkinliği - Üç Cisim Problemi (Spoiler İçerir)

Merhaba arkadaşlar,

Ocak ayı içerisinde @Hayalperest0 ile birlikte Cixin Liu’nun Üç Cisim Problemi isimli kitabını okuyacağız. Çok güzel bir seri olduğu söyleniyor, o yüzden merak edenler kulübümüze katılabilir.

Süremiz 1 Ocak - 31 Ocak arasıdır. Temin için de yeterli süre var görünüyor. Herkesi bekleriz :slight_smile:

8 Beğeni

Ben de çok merak ediyorum bu kitabı. Hazır yeni baskı da yapmış, Amazon stoklarına gelince alacağım. Beni de yazabilirsiniz :slight_smile:

1 Beğeni

Ekledim bile. :slight_smile: Şimdiden 3 olduk, diğer arkadaşları da bekliyoruz.

Ben okuyalı iki yıl oluyor tekrar okurum :heart:

1 Beğeni

Forumda sürekli bahsi geçen ve merak ettiğim bir seri. Bugün İlknokta’dan set olarak sipariş ettim. Elime ulşatığında ilk işim okumak olacak. Umarım bu aya yetişebilirim. Beni de yazarsanız çok memnun olurum :slight_smile:

1 Beğeni

Tekrar okumalara çok özeniyorum. :slight_smile:

Sizi ve @Oni’yi de ekledim listeye. Bu arada bu ay değil ocakta başlıyoruz okumaya. Daha çok zaman var yani. :slight_smile:

Edit: Kitabı yeni aldığını gördüğüm @ATMACA06’yı da hemen ekledim listeye. Benden kaçmaz :smiley: (Şaka elbette, kendisi kabul etti teklifi :slight_smile:).

2 Beğeni

Ocak ibaresini görmemişim, kusura bakmayın :sweat_smile: o zaman elimdekilere odaklanabilirim. Belki hazırlık olarak Arthur C. Clarke ile BK’ya tekrar ısınmalıyım…

1 Beğeni

Belki başkaları da görmemiştir. En iyi karışmasın diye başlıklara Ocak 2020 ibaresi ekleyeyim. :slight_smile:

1 Beğeni

Oleyyyyy🙂 heyecanla bekliyorum Ocak ayını.Ocak gelmeden elimdeki Dan Brown kitaplarını bitireyim.

1 Beğeni

Sevgili katılımcılar @Hayalperest0 @Tamarix @Oni @Karahayalci @ATMACA06,

Okuma etkinliklerine “Etkinlik” koymayı sonradan akıl edebildiğimiz için sizden ricam ilk mesajdaki etkinlik bölümündeki katılıyor butonuna tıklamanız. Böylece herkes katılmak istediği etkinliklere otomatikman katılacak ve etiket yapmak zorunda kalmayacağım. :slight_smile:

İnstada ithaki reklamında gördüm seti de covid belasıyla uğraşırken çinli yazar kitabı alınır mı diye aklıma gelmedi değil :stuck_out_tongue:

3 Beğeni

Çinden gelecek aşı gibi düşünün, mutlaka bir faydası olacaktır :grin:

2 Beğeni

Pek güvenilmiyor Çin aşısına da. :slight_smile: Okuyanlar beğendiyse.

1 Beğeni

Kitaplar kısa sürede elime ulaştı. Açıkçası Arthur C. Clarke’ın Rama ile Randevu kitabını okuduğum gibi bir zevkli bir okuma zevki vermesini umuyorum. Unutmadan: Rama’lılar her şeyden üç tane yapar :grimacing: .

3 Beğeni

Aaa, bu seriyi hiç görmemiştim. 3 cisim problemine 2 yılımı verdim, sırf bunun için bile okuyabilirim :slight_smile:. Size katılabilir ya da katılmayabilirim, bu tamamen stormlight 4’ü ne zaman bitireceğime bağlı sanırım…

1 Beğeni

Hergün merakla bakışıp duruyoruz. Gelsinde okuyalım diye ocak ayı :sweat_smile: :joy:

5 Beğeni

Ocakta 4 kitap etkinliği var. Önce hangisine başlamam gerek hiçbir fikrim yok. :sweat_smile:

3 Beğeni

En son dörde bölücem kendimi 🥲

2 Beğeni

An itibariyle okuma etkinliği kitabımıza başlıyorum🙂

4 Beğeni

Etkinliğimiz başlamıştır. Herkese keyifli okumalar dilerim. :slight_smile:

Lütfen seri kitaplarda sadece okunan kitap ile ilgili yorum yazınız. Sonraki kitapla ilgili bilgi vermeyiniz. Okunan kitapla ilgili her şeyi konuşabilirsiniz.

Önemli not: Bu giriden sonraki giriler spoiler içerir.

2 Beğeni