Okuyorum (Görsel Başlık)

Haddinden fazla sıkıcı özellikle 10.kitap “dünya en gereksiz seri kitapları” listesi yapılsa zirveye oynardı herhalde.

1 Beğeni

O derece yani? :scream:

Goodreads’te de benzer yorumlar okudum şimdi.

Galiba ya 8, 9 ve 10’un özetini okuyacağım ya da doğrudan 11’den devam edeceğim gibi gözüküyor.

30 yıl sonra tam metin okumak… Tam bir nostalji

25 Beğeni

Canımın sıkkın olduğu bir zamanda Belgariad’da dolaşmak beni çok rahatlatıyor. Teşekkürler Eddings.

25 Beğeni

Sanirim bende başlıcam Belgariad’a.

İş değiştirme sürecindeyim sıkıcı bir kitap okumak istemiyorum. Bakalım büyük ihtimal ya Belgariad(%40), ya Cam şato serisi(%35), yada Zaman Çarkı 8.kitabı(%25) düşünüyorum (gerçi bu kitap sıkıcı diyorlar ama). Karar veremedim…

1 Beğeni

Cam Şato ve Zaman Çarkı’nı okumadım fakat Belgariad zaten okuma alışkanlığı kazandırmak gibi bi amaçla yazılmış olduğundan çok merak uyandırıcı ve akıcı bir şekilde ilerliyor. Çok fazla Tolkien esintisi var. Biraz çakma hissettirebilir (ben böyle düşünmüyorum.). Kesinlikle öneririm hocam diyaloglar daha fazla, betimleme daha az. O yüzden çok kolay giriyorsunuz dünyaya.

1 Beğeni

27 Beğeni

Öğle sonrası başladım, anlatımı çok sevdim.

27 Beğeni

Sandman akşamları
Fabllar & Yansımalar :man_genie:

22 Beğeni

17 Beğeni

34 Beğeni

Seriye devam. Çok eğlenceli gidiyor. Büyü sistemini de beğendim.

29 Beğeni

Yazarın kalemiyle tanışalım bakalım. Uzun zamandır okuma listemdeydi. Sonunda “At Çalmaya Gidiyoruz” :))

33 Beğeni

36 Beğeni

Ay Bahçeleri dışarı çıkmaya hevesli değildi o yüzden pikniğe bu arkadaşla geldik😅

35 Beğeni

35 Beğeni

32 Beğeni

Düşündüm de önümde uzun ve zorlu bir yokuş var onu yarınlara bırakıp ertelemek çıkışı kolaylaştırmayacak. Bu yüzden bir an önce yola çıkma vaktidir diyerek Zaman Çarkı’nın görece en sıkıcı kitapları olan 8,9 ve 10. Kitaplarını kapsayacak zorlu maceraya giriyorum. Tepenin başında görüşmek üzere :blush::blush:

32 Beğeni

:vampire:

23 Beğeni

Uzun süre arayış ve bekleyişten sonra :grin:

24 Beğeni