Okuyorum (Görsel Başlık)

Gecenin Sonuna Yolculuk harika giderken, yanında başka kitap fena olmaz diye düşündüm ve Otostopçunun Galaksi Rehberi’ni yıllardır beklediği raftan kurtardım :slight_smile:

33 Beğeni

Havlusuz okunmaz bu eser. Keyifli okumalar dilerim. :face_with_hand_over_mouth:

4 Beğeni

Havlularla ilgili garip şeyler açıklandı, bakalım neler olacak? Teşekkür ederim. :slight_smile:

2 Beğeni

Arthur Conan Doyle - Sherlock Holmes Bütün Romanlar / Dörtlerin İmzası

19 Beğeni

Bende, Sherlock Holmes romanların tek cilt halini almak istiyorum fakat hangi yayınevinin çevirisi daha iyidir bilemedim. Alfa ve Ren yayınlarından hangisini tercih etmem gerekir ? Birileri aydınlatırsa sevinirim :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Everest Yayınevi’ni değerlendirmeni tavsiye ederim.

3 Beğeni

Önce yedinci kitaba kadar Ren Kitap’tan okudum. Forumdaki arkadaşlar çevirinin kötü olduğunu söylediler. Bende onları dinleyerek Alfa Yayınları’nı tercih ettim. İyi ki dinlemişim.
İki yayınevini okuyan biri olarak Alfa Yayınları’nıdan almanı tavsiye ederim. Diğer yayınevleri ile ilgili bir fikrim yok.

3 Beğeni

16 Beğeni

Alfa’nın tek cilt baskılarını almıştım. Editörlük idare eder ama çeviri konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Hâlâ okuyorum.

1 Beğeni

Daha önce kitapların sayfalarını paylaşmıştım.

Fikir sahibi olmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz:

1 Beğeni

a bu iyi oldu teşekkür ederim

2 Beğeni

17 Beğeni

26 Beğeni

Yerli Fantastik Okumalarım #3
Yerli fantastik okuyup Mehmet Berk Yaltırık okumamak olmaz sanırım. :slightly_smiling_face:

25 Beğeni

Kapağı aşırı beğendim yalnız.Acaba orijinal bir kapak mı yoksa Türkiye için özel mi?

Siz sorduktan sonra araştırdım sanırım Türkiye özel kapağıymış. Kapaktaki Goya’nın Saturno devorando a su hij (oğlunu yiyen Satürn) tablosuymuş. Kronos’un evladı tarafından tahttan indirileceğini öğrenmesi sonucu çocuklarını yemesi mitinden ilham almış

17 Beğeni

19 Beğeni

18 Beğeni

19 Beğeni