Okuyorum (Görsel Başlık)

Elder Scrolls - Guide To Empire

23 Beğeni

Yedekte iki King kitabı bulundurmadan asla yeni bir King’e başlamam (Bkz: Billy Summers ve Uykusuzluk).
Kubbe’nin Altında’nın vakti de çoktan gelmişti.

27 Beğeni

18 Beğeni

Çok yalın bir İngilizcesi ve eğlenceli bir dili var. Katılmak isteyen olursa bekleriz.

image

18 Beğeni

20 Beğeni

26 Beğeni

Agape çok severdi ah ah kendi iksir kazanına düştüğünden beri haber alamıyoruz. :woman_mage:

4 Beğeni

17 Beğeni

28 Beğeni

Bitirdikten sonra spoilerli yorum olursa çok güzel olur. :slight_smile: Olayların nasıl sonlanacağını merak ediyorum.

2 Beğeni

Spoilerlı da yazarım ama yine de seriyi okumanı tavsiye ederim.

2 Beğeni

21 Beğeni

Evler Jetgiller çizgi filmini anımsattı :smile:

3 Beğeni

Ben Rin’e dayanamadım. Hayatım boyunca okuduğum en gıcık karakter. :exploding_head:

2 Beğeni

Rin’i ben de pek sevmiyorum ama kurgusunu sevdiğim için okuyorum. Harry Potter’da da Harry’yi pek sevmem mesela ki babasını da sevmezdim zaten :grin: Ama yine de seriye bayılırım, ayrı bir yeri vardır bende.

2 Beğeni

Normalde ben de seriye devam ederdim, anlattığı hikayeyi de merak ediyorum. Gizemi de dikkatimi çekti, Rin’den başka diğer karakterlerin hepsini beğendim. Ama Rin hanımefendiye sabrım yetmez.

2 Beğeni

Tamam o zaman fazla üstelemeyeyim. Kitabı okuduktan sonra elimden geldiğince yorumlamaya çalışırım :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

1. sayfaya kadar geldim, severek okuyorum. :blush:
26 Beğeni

20 Beğeni

Kitabın isminden dolayı şimdi aklıma bu sahne geldi :joy:

3 Beğeni