Okuyorum (Görsel Başlık)

Neuromancer - William Gibson

Limanın tepesindeki gökyüzü, ölü bir kanala çevrilmiş televizyon rengindeydi. (S15)

31 Beğeni

Okuduktan sonra yorumunuzu alabilir miyim?

Hatta direkt okuyanlardan yorum alabilir miyim? :smile:

2 Beğeni

23 Beğeni

Neuromancer için okuma etkinliği yapılacak.

2 Beğeni

Gece yarısını bu zamana kadar bitişik sanmam… :face_holding_back_tears:

18 Beğeni

Şu an okuma planımda değildi, kitaba göz gezdireyim derken baktım 70-80 sayfa okumuşum. :slight_smile: Geride daha 1000’den fazla sayfa var ama önemli olan başlamak… :slight_smile:

Ülkemizin yakın geçmişimizden kesitler sunan şimdilik üç kitaptan oluşan (1- Türkiye’nin 1950’li Yılları / 2- Türkiye’nin 1960’lı Yılları ve 3- Türkiye’nin 1970’li Yılları) yakın tarihimizin siyasal, toplumsal hareketler, edebiyat, sinema, siyasi figürleri gibi birçok farklı konu başlığında 70’li yıllar 48 yazarın makalelerinden oluşuyor. Kitapları yayına Hazırlayan Mete Kaan Kaynar’ın “1970’li Yıllar” cildinin önsözünde söylediği üzere tıpkı önceki kitaplar gibi 80’ler -90’lar…. kitapları da olacak. 50’li ve 60’lı yılları daha önce okumuş ve çok beğenmiştim, şimdi okuma sırası 1970’li yıllara geldi.

24 Beğeni

36 Beğeni

Kızgın emojisi olaydı atardım. Hani anca beraber kanca beraberdi?

2 Beğeni

Merak ettim ondan :sweat_smile: Ama hızlı okumuyorum merak etme. Planım 50.sayfaya gelip mola vermekti etkinliğe kadar :slight_smile:

2 Beğeni

Sıradaki ikilimiz ;

23 Beğeni

Seriye basladik, toplam 16 kitap var:)

16 Beğeni

17 Beğeni

26 Beğeni

Forumda katıldığım ilk okuma etkinliği, heyecanlıyım :smiley:

35 Beğeni

Baya merak ediyordum, sonunda okuma fırsatı yakaladım.

21 Beğeni

Dizisi de çok iyiydi ama devamını çekmediler sanırım iptal oldu. İlk bölümü muhteşem. :ok_hand:

1 Beğeni

CW’nin el atıpta becerebildiği bir iş nadir zaten. Şaşırmadım :smile:

3 Beğeni

21 Beğeni

Katilbot geri döndü. :robot:

22 Beğeni

17 Beğeni