Okuyorum (Görsel Başlık)

Ne guzel bira…pardon kitap diyecektim.

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Daha önceden seriyi okumuş olan arkadaşlarımın dedikleri olsun ya da okuduğum yorumlardan olsun çoğunlukla ilk iki kitaba sabretmem konusunda bilgilendirilmiştim, ilk iki kitap sonrası seri açılıyor demişlerdi ama ben şahsen ilk kitaptan da çok keyif aldım bu ikinci kitabı da gayet keyifli gidiyor :slight_smile:

2 Beğeni

Biradan zarar gelmez

1 Beğeni

Ecinniler’i kastettim hocam. Bira ile iyi kombin olunca gelişine vurayım dedim😂.

2 Beğeni

23 Beğeni

“Neticede intihardan başka yol yok gibi.
Tüm acılarımın intiharla son bulacağını düşününce bir çığlıkla ağlamaya başladım.”

Osamu Dazai, Batan Güneş

21 Beğeni

21 Beğeni

Su çok güzel, gelsenize. :slight_smile:

24 Beğeni

Çok güzel başladı :slightly_smiling_face:

29 Beğeni

Okunması çok rahat, bir tanıdığınızla aranızda geçen sohbet havasında güzel anlatımlı bir kitap. Başından geçenleri çok sade bir dille anlatmış.

24 Beğeni

Amazon indirimlerinde çerez parasına almıştım. Son zamanlarda verdiğim en kaliteli çerez parası bu kesinlikle. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Başlıyorum. Etkinlik olmasa okumak aklıma gelmezdi :slight_smile:

33 Beğeni

Basılmış tüm seriyi topladıktan sonra başlıyoruz artık okumaya. Her hafta 1 tane okumaya çalışacağım en az. Bakalım nasıl gidecek :slightly_smiling_face:

32 Beğeni

Japon klasikleri şu aralar eski okuma hızım için bana yardımcı oluyorlar. Umarım bu da güzeldir :slightly_smiling_face:

27 Beğeni

24 Beğeni

Ben maalesef sevemedim, çok da sıkıldım okurken. Bazı inceleme metinleri çok güzel (Gölgeye Övgü) ama bu bana hitap etmedi :roll_eyes: İyi okumalar :cherry_blossom:

3 Beğeni

Evet yazınızı görmüştüm, ondan dolayı beklentisiz okuyorum. :smile::face_with_hand_over_mouth: Ben de Geceye Övgü kitabını çok beğendim, estetik felsefesi bünyesinde okunabilecek bir kitap. Teşekkür ederim :butterfly:

4 Beğeni

Beklentiye girilecek gibi değil ki :roll_eyes: Neyse ben çok şey etmiyim, iyice soğumayın. Herkes aynı tadı almak zorunda değil :blush: Rica ederim :cherry_blossom:

3 Beğeni

23 Beğeni

26 Beğeni