Okuyorum (Görsel Başlık)

30 Beğeni

Çok güzel bir kitaptır. Özellikle hapishane bölümü ve sonrasında gelişen olaylar çok iyidir. Sahneler hala aklımda capcanlı duruyor.

2 Beğeni

13 Beğeni

Agatha’nin gördüğüm ilk kitabıydı. Yayınevinin pembesi bol olan bir edisyonu vardı. O zamanlar kitabın hem görseli hem de ismi pek etkilemiyordu beni. Okumak bu geceye denk geldi.

25 Beğeni

King’in en sevdiğim eserlerinden birisi. 20 yıl sonra tekrar okuyasım geldi.

27 Beğeni

31345_1427647081

20 Beğeni

25 Beğeni

Ufak bir aradan sonra serinin son kitabına devam ediyorum.
Son kitap diğer kiatplara göre daha kalın.
Seri bittiğinde elimden geldiğince yorumlamak isterim.

20 Beğeni

32 Beğeni

23 Beğeni

Uzun zamandır okumayı ertelediğim bir seriydi. Okumak için kış aylarını bekledim ama bu sıcaklarda da güzel bir ferahlatıcı etkisi oluyor. Şimdilik güzel gidiyor :slightly_smiling_face:.

20 Beğeni

Okumayın, okutturmayın. 180 sayfa kitabın ilk 80 sayfasının ne anlattığı ile ilgili en ufak fikrim yok. Devamında ise başı sonu belli olmayan birbirileriyle alakasız cümleler. Yarım kalan olaylar. Nerede başladığı, bittiği belli olmayan olay örgüsü. Tabi ki de büyük final sonu olmayan yarım hikaye ile bitti.

9 Beğeni

Eğer linçlenmeyeceksem bende bu kitapta bu kadar övgüyü hak edecek ne var göremiyorum.

Bir kez okudum, belki ikinci kez okumayı denesem farklı olur ama bilemiyorum, beğenmedim.

4 Beğeni

İlk defa Kitapyurdu uygulamasından okuyacağım. Bakalım nasıl olacak. Kindle var ama telefon ile farklı bir deneyim olur gibi. Kısa bir kitap seçtim başlangıç için.

16 Beğeni

20 Beğeni

Bu kitabın etkinliği devam ediyor, bilginiz olsun.

3 Beğeni

Buraya da bekleriz. :slight_smile:

3 Beğeni

Daha önceki serilerini daha fazla okuduğum için ikinci kez Avcının Kılıçlarından Unutulmuş Diyarlara giriş

15 Beğeni

Aksiyonu en yüksek kitaplardan biri. Adının da hakkını veriyor hem. :+1:

2 Beğeni

Neil Gaiman (ve bu kitap özelinde Terry Pratchett tabii) beni hangi kitabı elime alsam 5 sayfadan fazla okuyamadığım bütün dönemlerden kurtarıyor ya.

15 Beğeni