Öykü Seçkisi Yazarları ile Sağlam Bir İletişim İçin

Değerli yazar arkadaşlarım, ben dün beni besleyen bir şey duydum.
Yazma aşkına sahip arkadaşların, bir grup oluşturduklarını, bu gruplarda her ay bir kitap belirleyip okuduklarını ve sonrasında, bu kitapla ilgili tartışıp konuştuklarını öğrendim. İmkanı olanlar, kitabın işlediği mekanları da dolaşıyormuş. Bu, benim için biraz zor ama imkansız değil.
Belki bizi ve Rıhtım’ı hareketlendiren bir şey olur diye düşündüm.
Buraya zımbalayayım, ilginizi çekerse konuşuruz.
Sevgiyle :slight_smile:

2 Beğeni

Genel olarak yapılan bir Kitap Kulübü var, orada ufak bir gruplaşma olursa o da olur ama aynı etkinliği kopyalamak gibi olmaz mı bu?

Ben birkaç tane olduğunu duyduğum için kopyalamak gibi düşünmedim. Hatta katılmam önerildi. Öncelikli olarak sizlere sormak istedim :blush: Başka bir öneri varsa o da olabilir tabi, amaç biraz daha etkileşim sağlamak aslında​:+1:

1 Beğeni

Bu yapılan şeyin gezme haricinde Kayıp Rıhtım kitap kulübünden farkı ne ki?

1 Beğeni

Kayıp Rıhtım’ın böyle bir kulübü olduğunu bilmiyorum. Ona bakıyorum öyleyse.

1 Beğeni

Merhaba, şu an forumda Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü devam ediyor.

Başlığına şuradan ulaşabilirsin. :krs:

Şimdiye kadar yaptığımız etkinliklere de şuradan (Kitap Kulübü) ulaşabilirsin. Aaa ben bu kitabı merak ettim dersen, hepsinin tartışması hep açık. Yorumlarını bekliyoruz. :slight_smile:

1 Beğeni

O zaman bu başlığı kapatıp, oraya geliyorum. Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Bu başlığın kitap ve etkinlik ile olan kısmını pek bilmem ama, içinde kitaptan etkiyle gezdiğimiz yerler ifadesi ilgimi çekti. Velhasıl, buna benzer bir şeyi yapmayı planlıyordum. Başlık kapanıyor yazısını görmemle kafamda daha cin fikirler belirdi. Uzun zamandır yapmış olduğum tematik gezileri (melekler ve şeytanların roması, tolkien’in oxford’u gibi) rotayı takip etmek isteyenler için paylaşacağım. beynimde oluşturulan kıvılcımlar için çok teşekkürler!

1 Beğeni

Zaten olan derken Kayıp Rıhtım’ın kulübünü kastetmiştim ben de. :smiley:

1 Beğeni

Onu anlayamamıştım :slight_smile: Neyse çözdük.

1 Beğeni

Şahane o zaman. Merakla bekliyorum. :slight_smile: