Özel Yetenekleriniz?

Bu konuda herkes özel yeteneklerini yazsın karşılıklı etkileşime girelim istiyorum, buyrun efendim…

3 Beğeni

Aslında bu forumdaki herkesin çok özel bir yeteneği var. Ülkemizin belki de yüzde 90’ında olmayan bir yetenek. Kitap okumak!

24 Beğeni

Ben de uzun zamandır nasıl bir özel yeteneğimin olduğunu düşünüyordum. Gerçekten haklısınız. :partying_face: :smiley:

2 Beğeni

Hızlı yemek yerim. Çok iyi bir şey sayılmasa da faydası olduğu olur.

1 Beğeni

Ben müzik ile uğraşıyorum, uzun zamandır orkestral ve elektronik tarzlarda parçalar üretiyorum. Son zamanlarda da şu tarz videolar yapmaya başladım eğlencesine :slight_smile:
https://www.youtube.com/watch?v=n7UgKbE465w

6 Beğeni

Özel yeteneğim;bir özel yeteneğimin olmaması.Varsa bile daha keşfedemedim :smile:

5 Beğeni

Bileğimi çıtlatabiliyorum. :smile:

5 Beğeni

Bir de böyle bir şey yaptım, taşlarla paganini caprice 24 :smiley:

4 Beğeni

Buraya cevap yazarken kulaklarimi oynatip, dilimi burnuma degdirdim…

5 Beğeni

Özel yetenek değil de, ama bir süre mental aritmetik eğitimi aldım. Bir yandan çarpım tablosunu ve ya herhangi bir şiiri söylerken bir yandan da sayıları topluyordum. Alıştırma yapmayalı uzun zaman oldu ama neyse.

6 Beğeni

@Ufuk arkadaşımızın kitap satın almasını sağlayabiliyorum, sonra @Ufuk 'un benim özel yeteneğimi bana karşı kullandığını ve bunda başarılı olduğunun farkına varınca, kendi isteğimle bu yeteneğimi bıraktım.

13 Beğeni

Tek yeteneğim bu. :tada::joy::joy:

12 Beğeni

Bir de kumsala kitaplarını 123 derecelik açıyla dizip güzel fotoğraf çekebiliyorsun :slight_smile:

2 Beğeni

O yeteneğimi az kullandığım için unutmuşum. :slight_smile:

2 Beğeni

İstek olmayınca bu aralar doğrudur :slight_smile:

2 Beğeni

Benim yeteneğim hayal kurmak. Hayal kura kura gerçekleri unutuveririm. Sonrasında “DEĞİŞİK” damgası yemek biraz üzüyor. Olsun ben böyle çok mutluyum. Hayal kuramayan odun olacağıma ölürüm daha iyi.

5 Beğeni

Nazarım değer, çok pis nazarım değer. Birinin bardağını beğeniyim, çat diye çatlar. Kazağını beğeneyim, hoop kahve dökülür. Sadece bakarak ayakta duran insanı düşürmüşlüğüm var. Yakınlarım, arkadaşlarım bilirler, çekinirler. Beğeneceğimi düşündükleri eşyalarından bana da alırlar, restoranda çift ısmarlarlar içeceklerini, eğer benim favorimse. Bir de bir şeyi aşırı istersem olur, uçağı yolundan döndürmüşlüğüm de var, namım cadıdır. Biraz da narsistim sanırım, ama bu özel yetenek değil, doğal bir şey.

9 Beğeni

:scream:

Mümkünse hangi şehirde yaşadığınızı söyleyin de o taraflara uğramayalım. :joy:

4 Beğeni

:slight_smile:

6 Beğeni

Çoğu alakasız dileğim gerçekleşiyor. Ama çoğu hayalim gerçekleşmiyor. :pensive:

2 Beğeni