Özel Yetenekleriniz?

Yetenekli olduğum konularda iş yapmadan önce önüme koyulan engellerin sıkıcılığı yüzünden olayları ertelemem. Ve böylelikle yeteneklerimi ötelemem. Bu sene bitiyor inşallah bu sıkıntım

2 Beğeni

Esnerken tükürük püskürtebiliyorum, tıpkı bazı yılanların zehrini püskürtebildiği gibi ama. Bence bu beni bi yere kadar yetenekli yapar.

3 Beğeni

3 adet gönderi şu konuya taşındı: Kitap yazmakta kararlıyım ama yardıma ihtiyacım var

Kendime söylediğim yalanlara inanmaya başlıyorum

1 Beğeni

Hiç yok, varsa bile bilmiyorum.

1 Beğeni

Benim rüyalarımda gördüğüm bazı şeyler gerçek oluyor. Aslında rüya görmüyorum o sırada. Sadece bir anlık uyumuş gibi oluyorum ve o anıyı görüyorum. Sonra o anı gerçekleşince “Aaa ben bu anıyı rüyamda görmüştüm” diyorum. Birkaç arkadaşımda da böyle bir özellik var. "Acaba uzaylı mıyım?"diye düşündüğüm olmuştur. :grin:

5 Beğeni

Unutmak istediğim kişileri kafamda siyaha boyayarak unutabiliyorum. Bu sayede sayısız aşk acısı atlatabiliyorum. Xd

3 Beğeni

uze biliyorum.uzmey’i cok seviyorum.6 yıldır uzmekle meşguldum.

2 Beğeni

Kötü bir şeyin beni bulacağını düşünürsem o şey beni mutlaka bulur. Murphy Kanunları gibi :smiley:

5 Beğeni

İki elimi de eşit kullanabilirim (yazı yumruk vs)
her türlü gitar çalarım (elektro, klasik, akustik, bas)
çok şanslıyımdır, ne istesem ertesi gün ya indirime girer ya da beleş dağıtılır (bazen tersi oluyor ama olsun)
her şeyi doruklarda yaşarım sevdim mi çok pis severim azıcık soğuma olsun bi kalemde silerim (kamyon arkası oldu ama neyse :smiley:)
araştırma kabiliyetim yüksektir merak ettiysem o iş bitmiştir
ferman yazmayı severim (aynı böyle)

5 Beğeni

Uzun zaman ne olduğunu bilmiyordum. Ne zaman bir tartışmada veya herhangi bir konuşmada bana haksızlık yapılsa boğazım kötü bir şekilde ağrıyor. Eskiden böyle olduğunda hastayım sanardım ama sonra farkettiğim üzere hep haksızlığa uğradığımda böyle oluyor. Yani tartışmada boğazım ağrıyorsa kendimden şüphe duymuyorum haklı olduğumu anlıyorum.

2 Beğeni

Herhangi bir hastalıktan bahsettiğimde canım acıyor. Mesela bacağa aitse bacağım ağrıyor. Bir kez kemik hastalıkları hakkında konuştular. Kemiklerim ağrıyordu. O zaman ayağa kalkamadım. Neredeyse düşüyordum. :joy: :joy:

3 Beğeni

Nerede olsa uyurum, sertmiş soğukmuş rahat değilmiş ayırt etmem. Ayakta bile uyurum. Bir de otobüste nefes alabildiğim her yerde kitap okuyabilirim. Eskiden ters koltuklarda otururken okuyamıyordum, midem bulanıyordu ama onu da yendim. Hiç tutunmadan dahi okumuşluğum vardır. Efektif değil ama yapabilirim. :muscle:

3 Beğeni

Biraz esneğim sanırım.

1 Beğeni

Hayvan mıknatısıyım.

Daha önce hiç gitmediğim bir semtin kedileri bile sanki kırk yıldır tanıyormuş gibi koşa koşa yanıma geliyor. Koca koca köpekler aniden sarılıyor. En ürkek bilinen farelerle bile sakin sakin bakışmışlığım var. Eskiden evimin yakınında bir meşe ağacı vardı, üzerindeki sincap ailesi elimden yemek alacak kadar güvenirdi bana :smiling_face_with_three_hearts:

6 Beğeni

Harika :joy::joy:

(20 karakterrrrr)

1 Beğeni

Herhangi bir özel yeteneğim yok…

2 Beğeni

Dişlerimle üzüm kabuğu soyabiliyorum

6 Beğeni

Etkili konuşma ve spikerlik yeteneğim var, geliştirmek için eğitim de aldım

3 Beğeni

Bağlamlayarak düşünmeyi öğrendim. Öğrendiğim şeyleri de bu şekilde zihnimde bağlamlıyorum. Ana bağlamlar var, onların alt bağlamları da var. Konuyu uygun olan alt bağlamlara yerleştiriyorum. Bu şekilde öğrendiğim şeyleri pek unutmuyorum. Dersler için güzel bir artı oluyor aynı zamanda.

3 Beğeni