Pardayanlar Serisi (Dedalus Kitap)

Dedalus Kitap tarafından yayımlanan kitaplardır.

ÇIKAN KİTAPLAR

1. Pardayanlar 1 Pardayanlar
  2. Pardayanlar 2 Pardaillan’ın Aşkı
  3. Pardayanlar 3 Fausta
  4. Pardayanlar 4 Fausta’nın Yenilgisi
  5. Pardayanlar 5 Pardaillan ve Fausta
  6. Pardayanlar 6 Chico’nun Aşkı
  7. Pardayanlar 7 Pardayan’ın Oğlu
  8. Pardayanlar 8 Pardaillan’ın Milyonları
  9. Pardayanlar 9 Pardaillan’ın Kızı
  10. Pardayanlar 10 Fausta’nın Sonu

1 2 3 4 5

6 7 8 9

EN SON ÇIKAN

10

11 Beğeni
5 Beğeni

Bu baskıdan okuyanlar varsa burada yorum yaparsa güzel olur. Fiyatlar dolayısıyla Alfa çıkarsa da onlardan alabileceğimi sanmıyorum çünkü.

2 Beğeni

Alfa’dan da mı çıkacak?

1 Beğeni

Evet ama ne zaman bilmiyorum.

1 Beğeni

ALFA Şubat - Mart 22 @tuebche
Opera Anlık Görüntü_2021-12-09_113816_twitter.com

Yine galiba forumda paylaşıldı. Dedalus da karton kapak seriyi tamamlayınca ciltli baskı yapma ihtimali var.

2 Beğeni
1 Beğeni

Yeni

3 Beğeni

Pardayanları en uygun nereden nasıl alabiliriz acaba? Eski 20 TL küsurlu fiyatlardan alabilsek ah ahhh.

1 Beğeni

Kitapmatik olabilir. Galiba 2 zammı görmediler.

KY

Kitapmatik

kitapmatik tedarik - gönderim süreci hakkında bir fikrim yok. Geçen yıllarda 1-2 siparişim olmuştu, süreç nasıldı hatırlamıyorum.

2 Beğeni

Teminde sorun yaşayabilirler. Bu arkadaş Dedalus’un neysi bilmiyorum ama şöyle bir açıklaması var.

3 Beğeni

Kitapbulut’a da bakbilirsiniz. 7. ve 8. kitap çıktığında %60 indirime girmişti. Arada indirim oranlari değişiyor, takip etmek gerek. Serinin bazı ürünlerinde ise en uygun fiyat etiketi var.

3 Beğeni
2 Beğeni

Piyasadaki en uygun fiyat diyebilirim. Bugün Kitapyurdu adresinden 10 kitabın ücreti 387 lira tutmuştu. Bu seri eğer ki tekrar basimlara gitmezse büyük ihtimalle fiyatı artacak ve bir de sahafçıların eline düşerse geçmiş olsun…

1 Beğeni

Bende üçüncü kitaba geçtim, bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim.

1 Beğeni

Editöryel anlamda nasıl kitap? Bazı yazım yanlışları olduğuna dair yorumlar okudum ama.

1 Beğeni

Seri toplam kaç kitap arkadaşlar?

Ekleme: Eğer baktığım yer doğru ise daha önce başka yayınevinden çıkmış bu seri ve tam 28 kitapmış :grimacing:

2 Beğeni

10 kitap.

3 Beğeni

10 kitap olacak. Son kitapta çıkmak üzere. Daha önce yayımlanan bölünmüş ve tam metin değilmiş sanırım.

4 Beğeni

@alper teşekkürler :slightly_smiling_face:

3 Beğeni