Pegasus Yayınları Soru Hattı

Oldukça uzun zamandır %50’de onlar ve birçok kitap, indirim gibi değil artık galiba normal fiyatları o seviyelerde gibi bakıyorum ben.

2 Beğeni

N11 satıcıya sordum ay sonuna kadar dedi. Şimdi alışveriş sepetinde kitaplar yeniden dağıtılacak. İyice karıştı sepetim. :sweat_smile:

Kızıl yükselişin son kitabı Dark Age’in çıkmasına 1 aydan az bir zaman kaldı yurt dışında. Peki biz tahmini ne zaman okuruz kitabı ?

1 Beğeni

Dediklerine bakmayın, süre sürekli uzuyor sanırım belli bir stok bitinceye kadar devam edecek. Mesela Temeraire serisi indirimi 11 haziranda bitecekti, ama hala 20TL gerçi 19’dan 20 oldu belki onu kastetmişlerdir :smile:

Şimdi indirim ve kitap yorumları gayet iştah açıcı ama başka bir seri daha aldım. Durduk yere hemen okumayacağım kitaplara o kadar para da vermek istemiyorum. Neyse risk nedir deyip önümüzdeki aya bırakacağım.

2 Beğeni

Neymiş o iştah açıcı seri? :upside_down_face:

Brandon Mull kitapları. Fableheaven ile ötedünya serileriydi galiba.

1 Beğeni

Biliyorum defalarca soruldu ama bu Ayn Rand’ın kitapları önce 2018 bitmeden çıkacak dendi sonra 2019’un ilk çeyreği dendi sonra bir daha ses çıkmadı. Artık düzgün bir açıklama yapılsın ya kesin tarih verilsin ya da basmayacağız desinler. Her hafta şu sayfaya girip farenin tekerini en son mesajları görene kadar çevirmekten bıktım. Zaten bütün kitaplarının çevirisi zamanında Plato yayınları tarafından yapılmış piyasaya çıksa kapış kapış alınacağı belli olmasına rağmen neden bu kadar geri plana atıldı??

1 Beğeni

Kesin bir tarih veremiyorum. İşin içinde çok fazla etken var.

Geri plana atılmadı. Hatta şu anda oldukça ön planda. İstanbul fuarı öncesine yetiştirmeye çalışıyoruz.

4 Beğeni

Merhaba. Godsgrave tanrımezarı nı okumaya başladım ama insanoğlu işte hem daha fazlasını istiyor. 3. Kitap Darkdawn için bir programınız var mı acaba?

2 Beğeni

Greatcoast serisini basmak gibi bir planınız var mı? Interneten bir araştırın belki seversiniz. Pek bilinmeyen bir seriye benziyor.

4 Beğeni

The Books of Babel’i basmayı düşünüyor musunuz?

1 Beğeni
  1. kitabın mürekkebi daha yeni kurudu :slight_smile:

Şimdilik planlarımızda değiller. Önümüzdeki süreçte önceliğimiz başladığımız serilere devam etmek ve tamamlamak. Elbette yeni serilere de başlayacağız ama başladığımız serileri de mümkün olduğunca ihmal etmeden.

7 Beğeni

Ayn Rand istiyorum. Fountainhead istiyorum. Atlas Silkindi istiyorum. Hayvan gibiyim ulen. Bu kitapları okumadan ölmeyeyim ya . Yani kısaca, ne zamana çıkacak bunlar?

Nöbet serisinin 5. ve 6. kitabı gelecek mi? New Watch ve Sixth watch.

Nevernight 1 gibi 2. Kitap Tanrımezarı da yazım hatalarıyla dolu. Başka kitaplar böyle değilken bu seriye neden özenilmiyor anlamıyorum…

1 Beğeni

Hani şu etiket fiyatı 100 lira olan?

1 Beğeni

Demek ki düzgün bir editör elinden geçse ve son okuma yapılsa fiyat 150TL olacak. :smile:

2 Beğeni

aynen o…

O kadarını bilemem ama benim severek takip etmeye çalıştığım bir seri ve şu halleri beni üzüyor.

1 Beğeni

Yumurta ve kaşık sizden çıktı. Peki Gregory Maguire’in başka kitaplarını yayınlamayı düşünüyor musunuz?