Pegasus Yayınları Soru Hattı

Selamlar. Bronz Atlı nın üçüncü kitabı ne zaman gelir acaba?

Kesin olarak bilmiyorum ama yıl sonundan önce çıkabileceğini sanmıyorum. Bildiğiniz gibi biraz hacimli bir seri. Hazırlaması kolay değil.

1 Beğeni

Planınız dahilinde basacağınız başka epik fantastik kitaplar varmı dikenlikler prensinden sonra

3 Beğeni

Evet, planlarımızda birçok yetişkin fantastiği güzel seriler var ama onların duyurusunu zamanı gelince yapacağız.

2 Beğeni

Merhaba biraz önce The Witcher serisinin 4.kitabını ön sipariş geçtim yalnız facebook üzerinden serinin kalan kitapları ile ilgili bilgi almak için sorduğumda ‘‘kalan kitaplar için biraz bekleyeceğiz’’ cevabı geldi.Sadece kuşkulandığım için merak ettim normalde 4-5 ayda bir kitap gelirken kalan kitaplar daha uzun bir zamana mı yayılacak, seri tamamlanacak mı ?

Teşekkürler.

The Witcher serisini ciltli olarak basmayı düşünüyor musunuz?
Konuyu geriye doğru takip ettim ama benzer sorular gözümden kaçtıysa kusura bakmayın.

@bane seri tamamlanacak, kuskunuz olmasın. Çevrilmesi zaman aldığı için kesin bir tarih veremiyoruz sadece.

@narpal şu anda öyle bir düşüncemiz yok.

2 Beğeni

SX322_BO1,204,203,200

Amazon - Season of Storms (The Witcher) Hardcover – May 22, 2018

Serinin son kitabı -bazı yerlerde serinin 8. kitabı olarak geçiyor. Goodreads’te 0 ve 0.5 gibi numarlandırma yapılmış - 22 Mayıs’ta ingilizce olarak yayınlanacak.

Season of Storms - Goodreads

Kitap anlaşması bu kitabı içeriyor muydu acaba?

Evet bu kitap da yayınlanacak ama henüz tarihi belli değil.

5 Beğeni

Merhaba,

Tüfek mikrop ve çelik kitabını siz mi basacaksınız yoksa alfa yayınları mı?
Kesin bir bilgi bulunuyor mu?

Witcher kutulu set sadece 4 kitabı birlikte alacaklar için mi olacak? İlk 3 kitabı ayrı ayrı almıştım ben, 4. kitabı da böyle alacağım. Kutuyu alabilme şansım yok mudur?

Ben bu umudu sevdim :muscle:

Kesin bilgi: Biz basacagiz. Alfa yayınları’nın tüfek, mikrop ve celik’le hiçbir alakası yoktur.

1 Beğeni

Evet dört kitabı birlikte alanlara kutulu set veriyoruz. Bir fuarda rica edersen ben sana kimseye çaktırmadan boş bir kutu veririm yine de. (Sadece ben değil standda bulunan her arkadaş verir)

7 Beğeni

Hadi ya şans yokmuş bende de, Aksaray gibi küçük bir şehirde yaşadığım için kitap fuarının k’sı olmuyor. Çok teşekkür ederim yine de. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bende bunu soracaktım, şuana kadar bütün witcher ile ilgili bütün kitapları ön sipariş ile almıştım.Seri ile ilgili herşeyi koleksiyona katmak istiyorum witcher evrenini sevdiğim için, kutu dizaynı da çok hoş duruyor ama malesef bende Mersin’de yaşıyorum fuar için çok zor bir ihtimal.Keşke bir yolu olsa ama sanırım mahrum kalacaz kutudan :frowning:

Evet şu kutu olayını ben de görüp bir “Acaba elimdekileri satıp bunu alsam mı?” moduna girmedim desem yalan olur. :slight_smile: Benim fuarlardan yana şansım var ama arkadaşlara sıkıntı verip, dilenci gibi de yanaşmak hoşuma gitmiyor. :slight_smile: (Yine de belki CNR’a uğrayabilirim, işime 5 dakika ne de olsa. :P)

Tüm kitaplar basıldıktan sonra da kutulu bir set olacaktır kesin. Artık o vakte kadar bekleyip, en son kutuyu almak daha mantıklı olacak sanki.

Kitap ne zaman satışa çıkacak neden bu kadar gecikti?
Yoksa yeniden çeviri mi yapılıyor?

1 Beğeni

Önümüzdeki hafta çıkıyor. Yeniden çeviri nerden geldi aklınıza :face_with_monocle:

Atlıyorum ama arkadaş Tüfek, Mikrop ve Çelik’ten bahsediyor :slight_smile: Nefret Çarkı degil