Pegasus Yayınları Soru Hattı

Tamam. Teşekkür ederim.

Cevap için teşekkürler. Goodreads de çevirmen paylaşmıştı orada görmüştüm. 2017 den beri heyecanla beklemedeyim. Umarım sorunlar bir an önce çözülür.

aaa

4 Beğeni

Jared Diamond’ın yeni kitabı bu mu? Upheaval: Turning Points for Nations in Crisis

Ayn Rand’da son durum nedir?

Merabalar ,Lethal White kitabunı çevrmeyi düşünüyor musunuz ?

Merakla bekliyoruz alt yayınevlerini =)

2 Beğeni

Merhaba, bu sene içerisinde Witcher serisi tamamlanacak demiştiniz diye hatırlıyorum, sorum şu; sekizinci kitap ile mi seriyi tamamlayacaksınız yoksa sekizinci kitabı bu sene göremeyecek miyiz? :slight_smile:

Evet

Kendisi hâlâ rahmetli. (İstanbul fuarından önce kitaplarını piyasaya çıkarmaya başlamak istiyoruz)

Evet. Hatta tam tarihini bilmesem de yakında kitaplıklarla buluşacak.

Tam olarak “tamamlayacağız” dediğimden emin değilim. “Bu sene içinde 7. kitabı da çıkarmak istiyoruz,” demiştim diye hatırlıyorum. Sekizinci kitap artık önümüzdeki yıl.

11 Beğeni

Kusura bakmayın yanlış hatırlıyorum o zaman :slight_smile:

2 Beğeni

Dizi çıkmadan kitaplar çıkmış olacak demiştiniz

Aradım ama “dizi çıkmadan kitaplar çıkmış olacak” diye bir söz verdiğime rastlayamadım. Sanmıyorum ama öyle bir söz vermişsem benim hatam, özür dilerim. Elbette diziden önce tüm kitapları yayımlayıp bitirmek isterdik lakin “hayaller vs. hayatlar”. Mümkün olan en hızlı ve sağlıklı şekilde seriyi tamamlamak istiyoruz.

8 Beğeni

Mark lawrance nin Ahmaklar prensi ni bu yılın sonuna kadar görebilirmiyiz ?

3 Beğeni

çok iyi , teşekkürler :pray:

1 Beğeni

En azından İstanbul Tüyap’ta görmek istediğim bir kitap benim. Keşke görsek…

2 Beğeni

Victoria Schwab - Vahşi’nin devamı ne zaman gelecek acaba?

Çolak Kral’ın devam kitabı bu sene içerisinde çıkacak mı?

7 Beğeni

merhaba,
J.K.Rowling’in cormoran strike serisinin 4.kitabını basacak mısınız, basacaksanız yaklaşık bir tarih verebilir misiniz

2 Beğeni

Ayn Rand hala rahmetli mi? Durumunda değişiklik olursa bilgilendirir misiniz?

6 Beğeni

Birkaç mesaj üstte soruldu. Kemal Bey’in cevabı da: “Evet. Hatta tam tarihini bilmesem de yakında kitaplıklarla buluşacak.”

2 Beğeni

Kesin değil. Çevirisi tamamlandı ama maalesef program yoğunlaştı. Bu yıl içinde olmazsa önümüzdeki yılın ilk yarısında çıkar.

Tam bir tarih veremiyorum ikisi için de. Bir aksilik olmazsa en geç önümüzdeki yılın ilk aylarına kadar raflarda olmalarını istiyoruz.

Ayn Rand hâlâ rahmetli mi?
Issız Atlas silkindi mi?
Howard Roark öcün aldı mı?
İmdi yürek yırtılır.

Bir gelişme olursa elbette haber veririm.

19 Beğeni

merhaba, world of the witcher planlarınız arasında mı?
yayımlama planınızdan bahsederseniz memnun olurum

3 Beğeni