Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Harika bir haber…

2 Beğeni

Normalde sırada bu yoktu değil mi? Sanki başka bir şey söylemiştin diye hatırlıyorum. Neyse en çok beklediğim kitaptı. Sırada Yüksek Şatodaki Adam ve Ubik olması dileğiyle :slight_smile:

Çevirmene bir bakayım daha önce hangi kitabı çevirmiş PKD’den :slight_smile:

3 Beğeni

Öneriniz için çok teşekkür ederim. Değerlendireceğim elbette. :slight_smile: Ben özellikle Cyberpunk türünden eserleri seviyorum PKD’nin bu türde eserleri hangileri bilginiz var mı?

2 Beğeni

O kitaplar şu an matbaada, bu kitapla birlikte matbaadan dönmesini beklediğimiz 3 kitap oldu, bir karışıklık olmadıysa. :slight_smile:

2 Beğeni

En bariz örneği bende okumadım muhtemelen Yüksek Şatodaki Adam. Gene önerdiğim Vulcan’ın Çekici’nde bu tarz öğeler görebilirsiniz. Aslında az çok okuduğum bütün kitaplarında cyberpunk öğeleri bazısında teknoloji bazısında makine olarak bulunuyor. Alfa Ayının Kabileleri kitabı mesela gene buna örnek. Ama tam o türü yansıtan yazıları öykü şeklinde karşıma çıktı. Elektrikli Düşler kitabında bulabilirsiniz. Bu kitap öykü derlemesi hem kalın değil hemde okuduktan sonra dizisini izleyebilirsiniz. Aynı zamanda öyküden mi romanlarından mı devam edeceğinize karar vermenizde yardımcı olur. Otofab öyküsünü tam anlayarak dayanıp okuyabilirseniz de bana da anlatırsınız :slight_smile:

1 Beğeni

Alfa bu ara bir patlama yapacak o zaman :slight_smile: Lovecraft kitapları falanda çıkacak sanırım.

3 Beğeni

Lovecraft tüm romanları ve tüm öyküleri olarak sert kapak iki cilt gelecek. :+1:

7 Beğeni

https://www.alfayayinlari.com/kisi-goster.php?kisi=128617

1 Beğeni

Konuşuldu mu bilmiyorum ama öyküler normalde 3 ciltte bitmiyordu degil mi? 5 cilt olacaktı sanki. Ondan bir habee var mıdır?

1. cilt İstanbul Tüyap a yetiştirilmeye çalışılıyor.
2 Beğeni

Alfa en çok yüzde kaç indirime giriyordu arkadaşlar?

Geçen sene Black Friday’da idefix %50 yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

1 Beğeni

O indirim sayılmaz. :joy: Black Friday zamanı çöp torbası bile alınmaz. Çok büyük sorun oluyor sonra. Standart indirim miktarı yüzde 33 galiba. :thinking: Yüzde 40 oldu mu hiç hatırlayan var mı?

1 Beğeni

En fazla %35’i görmüştür. Ben %40 görmedim hiç.

3 Beğeni

Teşekkür ederim. :slight_smile: O zaman @Ufuk fuarda Alfa operasyonu yapabiliriz. Olursa olur olmazsa olmamıştır. :sweat_smile:

2 Beğeni

Biz de yapacağız. :smiley: :smiley:

Ooo o zaman şiddetli bir baskı kurabiliriz. Pankartları hazırlayın. :joy: Yüzde 50 ile başlar yüzde 40’da anlaşırız. Anlaşamazsak anlaşamamışızdır. :joy::joy:

2 Beğeni

Ama ben Adana’dan yapacağım o operasyonu. :joy:

3 Beğeni

Cok uzak ama… Başarılar dilerim. :sweat_smile:

2 Beğeni

Çok zor ama deneyin şansınızı tabi. Fuarda 25’i bulursanız dua edin :grin: Bu arada idefix 20. Yıl indirimlerinde %40 birkaç sefer olmuştu Alfa. Kidega’da yapmıştı 1 sefer ben epey Philip K. Dick almıştım o zaman.

1 Beğeni