Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Onu yayınevi yetkilisine sormak lazım tabi ama dağıtım sitelerine stoklu veriyorlar diye biliyorum.

Şu süreçte nasıl işliyor tam emin değilim.

1 Beğeni

Ne oldu bizim Valis’e bilen var mı?

2 Beğeni

Siparişe açılmış :smiling_face_with_three_hearts:

15 Beğeni

Sanırım bunlar da Alfa’nın Lem kitaplığına ait iki yeni kitabın kapakları. Adlarını bilemedim :slight_smile:

@Okuryorum, ben de Dönüşüm Hastanesi diye tahmin ettim, ama emin değilim.
Bu arada kapakları yanlış başlığa eklemişim :slight_smile:

11 Beğeni

İlki siberya sanırım, diğeri de dönüşüm hastanesi mi? Kapaklardan yola çıktım tamamen.

1 Beğeni

3- Yıldız Güncesi
4- Dönüşüm Hastanesi
5- İnsanın Bir Dakikası (planlanıyor)

6 Beğeni

Aden’i okudum ama hatalardan geçilmiyor kitap. Yarım bırakmanın eşiğinden döndüm. Ki çok hevesle başlamıştım. Umarım serinin diğer kitaplarında bu hatalar minimuma iner.

1 Beğeni

Açıkçası bu durumları neredeyse her konuşmamda yetkililere iletiyorum. Umarım bundan sonraki süreçte bu hataları görmeyiz.

5 Beğeni

Gel de sipariş geçme şimdi. Teşekkür ederim haber için. :slight_smile:

3 Beğeni

Bu Valis üçleme miydi ? Tek kitap mı ?

1 Beğeni

Üçleme.

2 Beğeni

Devam kitapları da çıksa bir an önce :sweat_smile::pray:t6:

1 Beğeni

Yani üzmek istemem ama bu illet olduğu sürece çıkması çok uzun sürer. :sweat_smile: :sweat_smile:

3 Beğeni

Yani en azından çeviriler biter diye düşünüyorum. Tabi fiyatlarda alıp başını gitmiş olur :sweat_smile:

1 Beğeni

Sürekli indirim kovalamaya devam o zaman. :rofl: :rofl:

1 Beğeni

Ya Yüksek Şatodaki Adam’ın çevirisi yine aynı olmasının ne gereği varmış Allah aşkına. Su çevirmenden bi kurtulamıyorum arkadaş, nereye elimi atsam denk geliyor ya :sweat_smile:

4 Beğeni

Umarım Valis serisinin devam kitaplarının gelmesi çok uzun sürmez de hemen okumaya başlayabiliriz.

1 Beğeni

Hangi çevirmen, Dost Körpe mi yoksa?

Evet Dost Körpe çevirisi denmişti.

5-6 yıl önce 6.45’ten Yüksek Şatodaki Adam’ı okumaya çalışmıştım ve sanırım 50li sayfalarda bırakmak zorunda kalmıştım. Alfa’dan çıkacak Dost Körpe çevirisi umarım iyi olur :slight_smile:

2 Beğeni