Philip K. Dick Kitaplığı (Alfa Yayınları)

Bir değişiklik olmadıysa sanırım Toplu Öyküler cilt-4 sonrasında gelecek.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #387

Stanisław Lem‘den haber yok mu hiç? Onuda sorabilirseniz sevinirim. Nisan yarı oldu gelmedi bir kitap. :face_with_raised_eyebrow:

Soralım tabi Lem siz olur mu. :slight_smile:

( tansel) #389

Bu gidişle sizin ismin yanına da Yayınevi Yetkilisi yazılıp bir başlık açılması farz olacak. :joy:

Aslında mail atınca kısa zamanda cevap veriyorlar bizimki klasik tembellik :joy:

(Oğuz Eren) #391

Benim excel’deki bosluklar hizla doluyor. Metis’le bir kaç ortak kitapları var ama 6:45’ten yayınlananlara henüz girmediler. Baskılarının tükenmesini bekliyorlardır belki. Valis üçlemesini bu sene basacaklarsa, Timothy Archer 6:45 baskılarından Alfa’ya geçen ilk PKD romanı olacak demek ki.

Ben Metis’ten çıkanları okuyarak başlamıştım. Yüksek Şatodaki Adam ve Gökteki Göz harika romanlardı. Öykülere de başladım ama nedense çok hızlı gitmiyor. Biraz hızlanıp Alfa’ya yetişmem lazım.

Kitapların telifi Alfa’da imiş. :+1:

Lem kitapları Nisan ayında dağıtıma çıkamayacak gibi duruyormuş. Lovecraft tek cilt ve Lem kitaplarının birbirine yakın zamanlarda satışa açılacağı söylendi.

Şu an Dante için özverili bir çalışma yürütülüyormuş. Bu çalışmanın sonrasında bahsedilen kitaplar için çalışmalar yoğunlaştırılacakmış.

(Hiçliğin bekçisi…) #394

Seni ne zaman işe alacaklarmış? Bunu da başkası sorsun ama. Teşekkürler bilgi için. :smiling_face_with_three_hearts:

:joy::joy:

Rica ederim @Agape

(kimyager_ferhat gürdoğan) #396

Teşekkürler bilgiler için :clap:t6::clap:t6::+1:t6::grin:

Rica ederim Kimyager Ferhat kardeşim. :slightly_smiling_face:

(Her şey çok güzel olacak) #398

Bu habere sevindim. Teşekkürler bilgi için.

(Serhat) #399

@Strenergy işe alma konusunu çözecez inşallah. Ben sıkıştıracağım. Zaten bu kadar emeğinden sonra işe almazlarsa sıkıntı. :joy::joy::joy:

:joy::joy:

Çay içmeye gidelim de önce :smiley:

(Serhat) #401

Zaten çay arasında hallederiz. O zamana kadar arayı sıkı tut. :joy::joy::joy:

Yayınevi de yanlış anlayacak, karşılık bekliyormuşuz gibi. :joy:

(Hiçliğin bekçisi…) #403

Çay içmek denilince aklıma malum kadın programları geldi. :smiley: Dükkan kiralık mı yoksa yayınevinin malı mı bunu da öğrenin bari. :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Ismail Turhan) #404

Bugünlerde çok ıssız buralar. Alfa’dan yeni bir PKD kitabı beklerken şöyle bir link paylaşmak istedim. Çok hoşuma giden, Ubik’e yakışan bir kitap tasarımı olmuş.

(Kenan Ulusoy) #405

Toplu öyküler’den elinde olan varsa içinden ve dışından olmak üzere birkaç fotoğraf paylaşabilir mi? Birde boyutunu da merak ettim acaba yanına BK klasiklerinden bir kitap koyup paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.