Philip K. Dick Kitapları (Alfa Yayınları)

Bassınlarda bizde onları muhatap almayız. :grin: Vereyim bende bi an önce kışa gelsin bence :joy:

1 Beğeni

İlk defa BKM sitesinden verdim. İnşallah pişman olmam :smiley:

2 Beğeni

Olmazsın merak etme. :slight_smile: :slight_smile:

1 Beğeni

20 gün temin bekledikten sonra siparişi iptal ettim. artık sitelerden almaya çalışmayacağım. tüyapta filan görürsem alırım

Alfa Yayınları’na mesaj yoluyla sorduğum soruya nihayet cevap alabildim. Stanislaw Lem severseniz ilginizi çekebilir diye soruyu ve gelen cevabı paylaşıyorum:
“Merhaba. Geçen günlerde internette izlediğim bir TV programında yayın yönetmenizle yapılan bir söyleşi vardı. Beyefendi söyleşinin bir bölümünde Stanislaw Lem’in yayın haklarını aldıklarını söyledi. Yazarın kitaplarını yakın zamanda basmayı düşünüyor musunuz? Cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.”

“Yayın programımızda yer alıyor. Ocak ya da Şubat gibi yayımlamayı planlıyoruz. Sevgiler…”

8 Beğeni

Büyük ihtimalle çevirede çoğu. İnşallah seri olarak her ay 1-2 tane çıkarırlar.:pray:t6:

4 Beğeni

Buna benzer bir şeyi ben de sordum cevap vermemişlerdi. Ocak- Şubat ha baya varmış ya.
Şu temin işine de bi cevap verseler iyi olacak.

2 Beğeni

Elimdeki Metis baskı Yüksek Şato’daki Adam için güzel bir teklif alınca kitabı basıp basmayacaklarını hızlıca ögrenebilmek adına koca yayınevine (Alfa’ya) telefon açtım dün. Ve Philip K. Dick’in bütün kitaplarının basılacağı, Yüksek Şato’daki Adam’ın da bunlardan biri olduğunu belirttiler. Önceden spoiler vereyim sizlere.:joy: Sırf bir kitabı basıp basmayacaklarını sormak için bir yayınevine telefon açmak bana bile çok saçma gelse de, gösterdikleri ilgi gerçekten çok güzeldi.

12 Beğeni

Android’ler Elektrikli Koyun Düşler mi? kitabını da basacaklar mıymış?

2 Beğeni

6:45’teki hiç bir kitap yayımlanmadı şimdiye kadar. Umarım hepsi Alfa’ya geçmiştir ama bildiğim kadarıyla bu konuda resmi bir bilgi yok henüz.

PKD’nin 40’a yakın kitabını yayımlayacaklarını söylemişlerdi, böyle bir ifade hatırlıyorum. Belli olmaz. Bekleyip görelim.

3 Beğeni

Onu sormadım bizzat, ancak hepsi dediklerine göre basılacaktır. 6:45’in elinde hala baskısı olan kitaplar da olabilir bunlar, baskının bitmesini bekliyor olabilirler diye tahmin ediyorum.

2 Beğeni

Baskısının bitmesinin bir anlamı yok. Telif haklarını 6:45’ten almadıkları müddetçe basamazlar. İnşallah tüm kitapların hakları onlara geçmiştir diyelim yine de.

4 Beğeni

kitapyurdunda Alfa’dan çıkan PKD kitaplarının hepsi satış dışı. Eganbada ise temin süresi 10 güne çıkmış.

Bu arada eganbadan bana gönderilen cevap.

• Sondan Bir Önceki Gerçek
    adlı kitabınızda tedarikçi firma kaynaklı gecikmeler yaşanmaktadır. Ürünün stoklarımıza girişi sağlandıktan hemen sonra siparişinizin gönderimi sağlanacaktır.

Bir şeyler dönüyor ama yakında kokusu çıkar. Tedarikçi firma ile kitapyurdu-eganba arasında bir problem var sanıyorum.
Bir hafta daha bekleyip eganbadaki siparişimi iptal edeceğim. Bu ayın 3’ünde sipariş vermiştim.

Kitapyutdunda Alfanın hemen hemen tüm kitapları stok dışı. Diğet sitelerde de sadece ellerinde olanları satıyor. Olmayanlar için temin süresi 10 gün gözüküyor. İnşallah geçici bir sorundur.

Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum artık. Ama yine belli olmaz. Bugün paylaşmışlar.

1 Beğeni

Birde şu yayınevinin online kitapçılar ile ne alıp veremediği var öğrenebilsek çok güzel olacak.

Bu arada şarjın %48 idareli kullan :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Zaten %25’ten fazla indirim yapmıyolardı. Ne anlaşmazlığı olabilir ki? İnsan harbiden merak ediyor. Birazcık okurları düşünseler bi açıklama yaparlardır. Sene 2018 yeni basılan kitap temin edilemiyor. İnanılmaz.

3 Beğeni

Kırk kere mail attım birine dönmez mi insan. Telefon açıyorum cevap veren yok. Anlamadım Sanırsın CIA üssüne ulaşmaya çalışıyoruz. Kitaplarda Mars’ta basıldığı için NASA 10 günde dünyaya getirebiliyor.

2 Beğeni

Ucuza veriyorlar diyedir. :grin: Çok ucuz ya :grin:

Sabahı çıkarır zorlarsam öğlen​:joy: %41 Olmuş yazarken :scream:

1 Beğeni

Ölüm labirenti ve sondan bir önceki gerçek bkm’de var gözüküyor. Olmazsa oradan sipariş vereceğim veya kitap fuarını bekleyeceğim.