Premier League Sevenler Cemiyeti

Premier lig ve şampiyonlar ligini izlemeyen insanların futbolu küçümseme, kötüleme hakkı yoktur!

3 Beğeni

Poşet Beyle birlikte aglayasim var su an. Buyuk duygulandim. :disappointed_relieved:

En sonunda 90lar ve 2000ler SerieA sevenler cemiyeti kurucam da işte mazi kalbimizde bir yara. :slight_smile: Forza Milan…

2 Beğeni

Dunku mac da muhtesemdi. Bu da oyle. Su geriden gelip maci da turu da alma meselesine bayiliyorum. Ajax’a uzulmedim degil. Her eslesmelerinde onlari tutmustum. Buraya kadarmis.

Fitili ateşleyim. Liverpool rahat alır.

Anfield’daki lig macini lpool zar zor kazandi. Bence tottenham’i ve pochettino’yu hafife almayin

1 Beğeni

Şampiyonlar ligi gerçekten de çok farklı bir platform. Dakikalardır yüzümden eksilmeyen bir gülümseme var. Acayip zevkli bir akşam ve sezondu. Umarım finalde aynı derecede zevkli geçer ve kazanan Liverpool olur.

Google maçların sonucunu tahmin etmeye de başlamış. Liverpool’un finali kazanmasının daha büyük bir olasılık olduğu sonucuna varmış.

Karşımıza Tottenham’ın gelmesi daha iyi oldu finalde. Ajax’tan daha çok korkuyorum aslında. Ben kupayı alırız diyorum Liverpool taraftarı olarak. Telefonu, bilgisayarı falan satıp basacağım Liverpool’a. Buralarda beni tekrar göremezseniz sebebi bellidir.
Taksim, James Joyce’ da finallerimden dolayı finali izleyemeyecek olmam çok kötü.

Bir de aklıma edeyim maçı neden izlemediysem.

1 Beğeni

İstanbul’da yaşıyor olsaydım şu James Joyce’a gitmek, Liverpool taraftarlarıyla tanışmak isterdim.

1 Beğeni

Ben de İstanbul’da yaşamıyorum fakat sık sık gittiğimden, gidişlerimi de Liverpool maçlarına denk getirmeye çalışırım, James Joyce’ta maç izlemeye çokça nail oldum.

Samimi ve güzel bir ortam. Yolunuz düşerse kesin gidin. Turkish Reds ayrı bir topluluk.

1 Beğeni

Muhtemel bir İngiliz derbisi de Uefa Avrupa Ligi’nde olacak gibi. Helal olsun adamlara ne diyelim.

2 Beğeni

Bu sayede cemiyetimiz şeytani emellerine erişmiş olacaktır. Bizimle beraber bu sıradışı olayların artık normalleşeceği günler yakındır. “Bıktım ben İspanyol hegemonyasından” diyenleri efsunlu ve İngiliz aşığı cemiyetimize bekleriz.

2 Beğeni

Ben de şimdi baktım. Arsenal finale çıktı çıkacak ama Chelsea’nın maçı uzayacak gibi görünüyor. Eğer ikisi de finale çıkarsa İngilizler bu sene üç Avrupa kupasını (Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Süper Kupa) şimdiden kazanmış olacak. Diğer ülkeler bırakın kupa almayı final bile görememiş olacak.

Bunun üstüne artık hiç kimse İngiliz futboluna laf etmesin bence. Futbolda resmen aşmışlar.

Hakikaten de İngilizler futbol ile bizi kendilerine âşık ettiler. Bundan sonra da bir süre herhâlde İngiliz hegemonyası konuşulur.

3 Beğeni

Konuşulsun yahu. Daha klas ve dolgun. :face_with_monocle:
Long live the Queen!

3 Beğeni

Madem bu yıl futbolda İngiliz yili o zaman ingiliz maçlarının vazgeçilmezi olan bir şey paylaşalım.

Resmen adamlar maçlarda hakaret niyetine Queen kulanıyorlar.

3 Beğeni

İngilizlikten aldığım tadı hiçbir şeyden almadım. Belki snooker… Ama yok lan, İngilizlik daha güzel.

1 Beğeni

Auba ve lacazatte valencia’yı parçaladı. Umuyorum arsenal finali de kazanarak şampiyonlar ligine katılır

1 Beğeni

Tam ben de bu espriyi yapmak üzereydim. :grin:

1 Beğeni

Chelsea de penaltılarla kazanmışken hakikaten her yerde İngiliz finali izleyeceğiz. Final maçlarında telefonumu filan kapatıp mısır patlatıp televizyonun başındaki yerimi alacağım.

2 Beğeni