Premier League Sevenler Cemiyeti

(Her şey çok güzel olacak) #209

Yine golü kaçırıyordum :confused: Ajax atacak gibi.

(Aslı Dağlı) #210

Çok acayip pozisyonlar kaçıyor. Ajax’ın şu 19’luğu inanılmaz. Juventus’a karşı Ajax’ı tutuyordum. Ama finalin İngiliz filanı olabileceği düşüncesi beni daha çok heyecanlandırıyor.

Düzeltme: Bundan sonra İngiliz finali değil, İngiliz filanı diyeceğim.

(Her şey çok güzel olacak) #211

Ajax bu sene finale kaldı kaldı, şimdiden futbolcularını sattılar bile. Ayrı ekollerin maçları daha ilginç geliyor, finallerde aynı ülkenin iki takımının maçı ilgimi çekmiyor nedense.

(fatih çetin) #212

Neler oluyor maçta? Ajax elenecek mi acaba diye tetikte bekliyorum.

Not: Ajax’ın finale çıkmasını istiyorum.

Bu sene CL bir çok diziden daha heyecanlı geçiyor resmen.

(Aslı Dağlı) #214

Bagirmaya geldim: GOOOOOOOOOL!

(Her şey çok güzel olacak) #215

Yok artık ya…

Valla müthiş bir maç oldu ve finalin adı İngilizler.

(Aslı Dağlı) #217

Bu futbolsa bizim her hafta izledigimiz nedir diye dusunmeden edemedim. Inanilmazdi. Ceviriyi meviriyi biraktim, az kalsin eve tribun kuruyordum.

(fatih çetin) #218

Şu an ağlıyorum. :frowning:

Not 1: Sevinçten değil.
Not 2: Ama güzel maç oldu.
Not 3: İngiliz ligi ve takımları başka bir şey be.

(Her şey çok güzel olacak) #219

Ne maçtı ama ya. Dün bu kadar heyecanlanmamıştım.

(Buyici) #220

Futboldan yine soğudum. Premier ligi seviyorum ama şu anti-ingiliz havam yüzünden başarılı olmalarını istemiyorum…

(fatih) #221

Premier lig ve şampiyonlar ligini izlemeyen insanların futbolu küçümseme, kötüleme hakkı yoktur!

(Aslı Dağlı) #222

Poşet Beyle birlikte aglayasim var su an. Buyuk duygulandim. :disappointed_relieved:

(Buyici) #223

En sonunda 90lar ve 2000ler SerieA sevenler cemiyeti kurucam da işte mazi kalbimizde bir yara. :slight_smile: Forza Milan…

(Aslı Dağlı) #224

Dunku mac da muhtesemdi. Bu da oyle. Su geriden gelip maci da turu da alma meselesine bayiliyorum. Ajax’a uzulmedim degil. Her eslesmelerinde onlari tutmustum. Buraya kadarmis.

(Her şey çok güzel olacak) #225

Fitili ateşleyim. Liverpool rahat alır.

(fatih) #226

Anfield’daki lig macini lpool zar zor kazandi. Bence tottenham’i ve pochettino’yu hafife almayin

(Kerem) #227

Şampiyonlar ligi gerçekten de çok farklı bir platform. Dakikalardır yüzümden eksilmeyen bir gülümseme var. Acayip zevkli bir akşam ve sezondu. Umarım finalde aynı derecede zevkli geçer ve kazanan Liverpool olur.

(Okan Akıncı) #228

Google maçların sonucunu tahmin etmeye de başlamış. Liverpool’un finali kazanmasının daha büyük bir olasılık olduğu sonucuna varmış.