Premier League Sevenler Cemiyeti

(42. Mehmet) #189

Liverpool ne yapsın. Karşıda (bence) dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu var. O nasıl bir frikikti öyle. Ayrıca dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama heralde 10 belki daha fazla frikik golü attı Messi bu sene. Olağanüstü bir rakam …

Bundan sonraki süreçte kendisini bir tek Arya Stark durdurabilir…

(Buyici) #191

Demiştim demiyorum. :slight_smile:

(Okan Akıncı) #192

Geldik son haftaya. Bir mucize olur da City puan kaybederse Liverpool şampiyon.

(fatih çetin) #193

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

(Erdem) #194
  1. gol baya güzeldi. Barca da olsan öyle boş boş gezdirmezler sahada.

(Aslı Dağlı) #195

Maçı baya bağırarak izledim. İyi olan kazandı.

(Okan Akıncı) #196

Nasıl oldu ya! :rofl:

(A. Kemal Aydın) #197

We’ve conquered all of Europe
We’re never going to stop
From Paris down to Turkey
We’ve won the f*** lot
Bob Paisley and Bill Shankly
The fields of Anfield Road
We are loyal supporters
And we come from Liverpool

(Okan Akıncı) #198

Yeni marş mı bu? Sözler muhteşem.

(fatih) #199

Premier lig dünyanin efendisidir! Üç gün önce neredeyse ayni 11le zorlu newcastle deplasmanindan cikan bir l’pool var. Bugun salah, firmino, keita oynamadi. Ayrica roberton sakatlandi. Barca ise haftasonu tamamen yedeklerle oynadi, rekabetin resinin olmadigi la ligada haftalar önceden şampiyon oldu. Buna rağmen böyle acayip bir geri dönüşe imza attılar. Muhteşemsin Hz. Klopp

(A. Kemal Aydın) #200

Yıllardır söylenir aslında. ‘Allez Allez Allez’ You’ll Never Walk Alone’dan sonra en çok söylenendir.

(Okan Akıncı) #201

Ben hiç duymamıştım. Yalnızca You’ll Never Walk Alone’u biliyorum.

(Buyici) #202

Erken uyumuşum, uyandım skora bakmaya rüya sandım da bu skor ne ya artık inanasım gelmiyor. Her sene ceyrek/yarı finallerde böyle absürd geri dönüşler oluyor, insanın inanası gelmiyor. :slight_smile:

(İbrahim Şahin) #203

Origi son 2 maçta beni çok şaşırttı. Geçen hafta ligte oyuna girdiğinde bir dünya küfür etmiştim, ardından gol attı. Bugün ilk 11’de görünce Liverpool asla gol atamaz dedim 2 tane attı. Wijnaldum yine kendisinden beklenmeyecek şeyler yarattı, muhteşemdi. Klopp hocam bu işi biliyor. <3

(Aslı Dağlı) #204

Arkadaşlar maça koşun! Ajax maçı 2-2 oldu!

(Erdem) #205

İki golde de foruma yorum yazarken kaçırdım :confused:

(Aslı Dağlı) #206

İkinci gol az kalsın kaçıyordu. Ben, “Lan! Kaçtı! Tüh! Hay!” filan diye bağırırken attılar. Heyecan içinde bir tane daha atmalarını bekliyorum. Filan İngilizlerin olsun istiyorum.

(Erdem) #207

Ben Ajax taraftarıyım :confused: Hak ettiler finali bence. Ama finalde Liverpool alır o ayrı.

(Aslı Dağlı) #208

O zaman şurada biraz hüzün dolu gözyaşı dökeceğim.