Premier League Sevenler Cemiyeti

Misal benim babam, kendisi milli maçlar ve Avrupa maçlarına çıkan temsilcilerimizin maçları dışındaki maçları izlemez.

1 Beğeni

Akşam seçim sonuçlarını mı izlesem yoksa Liverpool-Tottenham maçını mı izlesem kararsızım. Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Maçı izle (20 karakter)

1 Beğeni

Ligde çekişme tam gaz devam ediyor. Liverpool-Tottenham maçını kim izledi?

Liverpool, Tottenham’ı 2-1’le yenerek maç fazlasıyla lider oldu. Tottenham ise Manchester United ile aynı puana düştü. Böyle devam ederse dördüncülüğü de verecek.

Bu arada Huddersfield Town ligden düşmesi kesinleşen ilk takım oldu. Bugün de Fulham’ın düşüşü kesinleşir.

1 Beğeni

Liverpool maçının tekrarını izledim son gol çok iç acıttı. Harry Kane bu maçta Hurricane modunu açmıştı. Salah geçen seneye nazaran iki tık yetersiz kalıyor bana göre. Mane deli danalar gibi zaten son vuruşları beni kahrediyor, bizde de vardı böyle bişey ‘Bruma’

1 Beğeni

Ve Manchester’da puan kaybetti ama sanırım maç eksiği var Tottenham’ın

Vizyon budur. Yeni stadımız hayırlı olsun.

Bu arada Fulham’ın da düşüşü kesinleşti.

Tottenham başkanı para harcar mıydı yaaa… Çok pinti sizin başkan dostum utanmasa hurricanei bile aç açına oynatır. :grin::joy:

1 Beğeni

Liverpool Chelsea’yi 2-0 ile geçti. Şu an maç fazlasıyla lider ama City’nin önünde Tottenham ve United gibi iki zorlu maç varken Liverpool’un önünde zor maç kalmadı. Yani şampiyonluk şansı hâlâ çok yüksek.

Yine de kesin konuşmamak lazım. Bu ligde maçlar bazen hiç beklenmeyen şekilde sonuçlanabiliyor.

2 Beğeni

Bkz. Fulham - Everton maçı

1 Beğeni

City bence kendi aleyhine şike dahi yapsa, şampiyonluğu kaybetmez. Çok dominantlar. Ayrica ben Liverpoolun puan kaybetmesini daha olası görüyorum. Yanılmayı da çok istiyorum bakalım.

Dehset icinde izliyoruz. 15 dk gec kaldik acmak icin. Ay daha basi filan diye sevinirken 2-2’yi gorunce ne oldugumu sasirdim.

3 Beğeni

City tehlikeli oynuyor. 4. golü bulamazsa ilerleyen dakikalar onlar için daha tehlikeli olabilir derken 4. golü attı. :smiley:

2 Beğeni

AHA GOL! diye bagirmaya geldim.

1 Beğeni

Zaman çarkı 1. cilti tam bitiriyorum artık son 50 sayfa arkadas mesaj atti acil city maçını izle. Sonra skora bir baktım… peeeh olan olmuş, yaşananlar yaşanmış…

3 Beğeni

Maç daha da zevkli olacak bu golle. Bakalım daha kaç gol izleyeceğiz. :smiley:

2 Beğeni

Tottenham intikamını hafta sonu alacak. Bırakın Şampiyonlar Ligi City’nin olsun. Ligi kaybedecek.

1 Beğeni

Oooo 4-3 oldu. :smiley: :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Bi’ daha Gooooool diye bagirmaya geldim:)))

1 Beğeni