R.A.Salvatore Drizzt Efsanesi Serisi (İthaki Yayınları)

Sorun matbaadan olduğundan ben yeni kitaplar içinde geçerli olduğunu varsaydım.

Seri kitapların baskısı hep sıkıntı. Çıkar çıkmaz tükenmeden alsak, devam kitapları geç çıkıyor. Seri tamamlansın alalım desek bu seferde baskı bulunmuyor :slight_smile:

Yeni kitaplardan haber yok mu hala?

Yok, Galiba bu gidişle İthakiyi beklemyeceğim ve orjinalinden okumya başlayacağım.:thinking:

2 Beğeni

Ben alıcaktım ama vazgeçtim devamı gelmeyebilir diye, umarım ejderha mızrağı ve unutulmuş diyarların devamlarını bu yıl basarlar ancak pek umutlu değilim açıkçası :disappointed:

1 Beğeni

Teyit bekliyoruz denmişti en son ama matbaadan mı Hasbro’dan mı bilmiyorum. Bekliyoruz bir umut.

1 Beğeni

Hala mı haber yok yaaaaaaaaa kara borsada şu an ithakinin basmadığı eski laika basimlarını internette bir kitabını 70-90 TL ye bulmak mumkun

4 Beğeni

İthakinin serileri ısrarla basmamak gibi bir huyu var.

2 Beğeni

Ben hangi sırada okudum hatırlamıyorum. Ama doğru sıradır sanırım. Bakayım yukarıdaki siteye. Bazı eksik seriler kalmıştı, onları mı yayınladı İthaki acaba.

3 Beğeni

Dune’dan sonra okunur mu bu seri?

1 Beğeni

Merhaba,
İkisi çok farklı. Dune daha derinlikli. Bu çok daha eğlenceli. Tür değiştirmek arada iyi geliyor. Tavsiye ederim.

2 Beğeni

Hakılısınız. Yukarıdaki yazışmalarda hiç Arkabahçe basımları geçmeyince paylaşayım dedim. Ayrıca okumak isteyenlere ödünç verebilirim. Terslik düzelmiş olur belki.

Ne seriydi be, hepsini ard arda okumustum birkac sene sonra son ucleme cikmisti, buyu vebasindan sonra zaten eski tadini vermez olmustu. Gauntlgrym da ne uzulmustum okudugum en epik dovus sahnelerinden biriydi gozlerim dolmustu.

Salvatore tadinda birakmayi bilmeyen bir yazar ama Drizzt iyi ve hos andigim eski bir dost olarak kaldi.

1 Beğeni

Sürpriz kaçıran olmasın diye detay vermek istemiyorum. Büyü vebası sonrası serinin tadının kaçtığının farkında olan yazar, Sundering serisine başlayarak ilk kitap The Companions ile kendini okuyucuya affettirmeye çalışmış(en azından Goodreads notları daha yüksek). Olumlu yorumlar okumuştum ilk çıktığında. Belki de o eski tadı yeniden alabiliriz.
Umarım devamı da çevrilir bir gün. Söz konusu uzun seriler olduğu zaman İthaki’ye güvenemiyorum maalesef (bkz. Raymond E. Feist).

4 Beğeni

Arkadaşlar merhaba,
Sırf "Son Eşik"i sormak için hesap açtım. Ya allah sizi inandırsın senelerdir bekliyorum seri tamamlansın da şu “Kışgörmez” serisini de okusam diye. Bende huydur, seri tamamlanmadan diğer kitaplara başlamam. Elimde Drizzt’in tüm serisi ile birlikte Kışgörmezin de ilk üç kitabı var ve artık kafayı yemek üzereyim :smiley: Basım tarihi ile ilgili güncelleme varsa paylaşabilir misiniz?
Selamlar.

Güncelleme: @irbis Emre Bey affınıza sığınarak sizi etiketledim. Güncelleme varsa paylaşabilir misiniz lütfen :innocent:

7 Beğeni

on numara serilerdendir unutulmus dıyarlarda. Lakin serilerini bulmada gucluk cekıom. Bulabılsem butun serılerdeı kıtabı alırım :slight_smile:

1 Beğeni

1.kitap sadece hepsiburada da var. 2.kitap hiçbir yerde yok. 3.var 4.gene hiçbir yerde yok. Baskıları tekrar yapılacak mı bu kitapların ? Okumak istiyorum ama serilerimin yarım kalmasını hiç sevmem elimde ilk kitapla kalmak istemiyorum işin açığı

Serinin devamı gelirse tükenenler basılır ancak şu anda serinin devamını basacaklar gibi görünmüyor. Bekleyin bence.

2 Beğeni

Unutulmuş diyarları unuttu sanırım ithaki!!

5 Beğeni

Adı üstünde Unutulmuş Diyarlar :confused:

5 Beğeni