R.A.Salvatore Drizzt Efsanesi Serisi (İthaki Yayınları)

(Muhammed Dogan) #65

Unutulmuş diyarları unuttu sanırım ithaki!!

(Tansel Diplikaya) #66

Adı üstünde Unutulmuş Diyarlar :confused:

(ismail) #67

Şimdi altıncı kitaptan sonraki baskılar kesin gelecek demi ona göre toplayacağım seriyi

(Enver Arman ★) #68

Şu an girişme hiç bu seriye, yani eğer seri şeklinde bakıyorsan. Çünkü ilk 3 kitap beni oldukça tatmin etmişti. Şu sıralar keşke orada kalsaydım diye düşünüyorum.

Basılıp basılmayacağı muallak. Dediğim gibi ilk 3 kitabı alın ama heveslenmeyin hepsini okurum diye.

(Umut Özak) #69

Kesin gelecek diye bir şey yok.

Ben : Unutulmuş Diyarlar kitapları basılacak mı?
İthaki :

com-gif-maker

(emre) #71

Demek ki Wotc gibi kıytırık kitaplar çıkaran bir firmanın onaylayabilceği kalitede bir matbaamız bile yok. Fantezi bizim neyimize.

(Umut Özak) #72

Acaba yeni yılla birlikte onaylı matbaaların tekrar onay alması gerektiği için mi kitaplar basılamıyor? @irbis Çok kafanızı şişirdik Emre bey, bizi affedin lütfen.

Bu başlık altındaki tüm yorumları üşenmeden okudum, ama hala bu seriler basıldı mı basılmadı mı basılacak mı anlayamadım :slight_smile: Emre bey basılacak demiş, ondan sonra basıldı mı bilemedim… Tuhaf bir durum var ortada.

(Tansel Diplikaya) #74

Listede gördükleriniz dışında basın olmadı. Yasal bir sıkıntı var baskı ile ilgili. O yüzden ucu açık bir bekleyiş var şuan.

(aysegul) #75

Keşke sorunun ne olduğunu ve çözülüp çözülmeme ihtimallerini bilebilsek. Ya da ithaki yasal işlemleri çok uzadığı için artık uğraşmak istemiyor mu? Böyle birşey var mı? Vs. Şahsen sırf bu seri ile ilgili bilgi alabilmek için üye oldum foruma, uzun zamandır da üye olmadan da takip ediyordum ancak bunca zaman onlarca yeni ve eski seriler hakkında bilgi akışı sağlanırken unutulmuş diyarlar ve ejderha mızrağı ile ilgili bilgi alamamak çok üzücü gerçekten.

(Emre ) #76

Arkadaşlar ilk kitap hakkında bir soru soracağı spoiler’lı yardım edebilecek var mı?

Dinin neden Drizzt doğarken Nalfein’i öldürüyor?

(Kaan Aşkın) #77

Drizzt için Lolth tarafından kabul edilebilir bir kurban ve kendisi için de statü olsun diye. Hanedanın büyük oğlu oluyor bu sayede.

Yanlış hatırlamıyorsam 2 erkek sayısını koruyordu aile. Ilk doğanı halledip güçlü konuma gelmek istiyor.

(Emre ) #79

@kaanaskin93
@narpal

Sağolun büyük bir boşluk aydınlandı yoksa en baştan tekrar başlayacaktım.

(batuhan ) #80

Kitap basımları ile ilgili haberler var mı ?