Rıhtım Kamarası

Teşekkürler arkadaşlar. :slight_smile: Elimizden geleni yapacağız artık.

20 Beğeni

Hayırlı olsun herkese.

4 Beğeni

Görevinizde başarılar diliyorum. Ölüm tüyden hafif, görev dağdan ağır. :smiley: Yumuşak güç kullanmanızı öneririm. :slightly_smiling_face:

:krs:

7 Beğeni

Hayırlısı artık. Ne olacaksa Rıhtım’ın iyiliği için.

8 Beğeni

@Arqonquin @Bay_Karamsar @SJack tebrik ederim arkadaşlar :slight_smile:
@Agape de uzun süredir gözükmüyor :thinking:

6 Beğeni

Yalnız @Arqonquin arkadaşımızın günahı büyük.

Şaka, şaka:) Hayırlı olsun, tebrik ediyorum yeni denetmenleri.

9 Beğeni

Hayırlı olsun @SJack @Bay_Karamsar @Arqonquin

6 Beğeni

Bir anda bu kadar denetmen bozar forumu, alışık değil bu millet.
Kurbağı yavaş yavaş ısıtacaksın, kaynar suya atınca kaçıyormuş diyorlar.
Hayırlı olsun efenim. @SJack @Bay_Karamsar @Arqonquin

7 Beğeni

Aklımda bir fikir var ki, kolay - kolay vazgeçmem. Ben üniversiteyi Türkiye’de okumayı düşünüyorum. Doktorluk alanında istiyorum, bildiğim kadarıyla sınavı burda, nisanda vermem gerek, başarabilirsem Türkiye’de okuyacağım. Başaramazsam da zaten bir kaç ay ardından burda üniversite sınavına girmem gerekecek, bu pes ettiğim anlamına geliyor mu? Hayır… Burdaki üniye inşAllah girebilsem bile, bir sene sonrasında tekrar vereceğim sınavı. Geçene kadar, geçit puanı ne kadar yüksek olursa olsun yani, çünkü ne fark eder, sınav aynı sınav, ha Azeraycan’dakine verdim, ha Türkiye’dekine. Annem ve anneannem başka ülkelere de verebileceğimi söyledi, Amerika, Almanya falan, ama yok ilgimi çekmedi.
Bununla ilgili herhangi bir yönde önerisi olan var mı?
Ekleme: @Arqonquin @Bay_Karamsar @SJack tekrar tebrikler, hayırlı olsun, başarılar ve bol sabır diliyorum.

5 Beğeni

Hayırlı olsun @Arqonquin @SJack @Bay_Karamsar. :slightly_smiling_face: Çok güzel karar olmuş.

5 Beğeni

Hayırlı olsun denetmen arkadaşlar. Bana sorsalar ben de bu 3lüyü seçerdim, isabet olmuş :slight_smile:

7 Beğeni

İsabetli karar olmuş. Başarılar dilerim. :slight_smile: @Arqonquin @SJack @Bay_Karamsar

6 Beğeni

@Arqonquin @SJack @Bay_Karamsar hayırlı olsun.

5 Beğeni

@Arqonquin @SJack @Bay_Karamsar tebrikler, hayırlı olsun. Başarılar :blush:

6 Beğeni

@Arqonquin @SJack @Bay_Karamsar tebrik ederim.
Konusu gelmişken sorayım denetmenler istediği her kişinin profil fotoğrafını değiştirebiliyor muydu? @Agape’nin birkaç defa yaptığını gördüm. Bir defasında @Agape @mit’in profilini değiştirmişti. @mit de denetmen değil miydi? Yoksa bir denetmen diğer denetmenlerin de profil fotoğraflarını değiştirebiliyor mu? Bu nasıl oluyor?

4 Beğeni

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Forum yönetimi ile sizlerin de aynı fikirde olması bizi sevindirdi.

@Akahige Evet profil foroğrafını değiştirme yetkimiz var. Bir denetmen diğer bir denetmenin fotoğrafını bile değiştirebiliyor.

12 Beğeni

Kitapsepeti nasıl?Güvenilir mi?Paketleme vb. iyi mi?

Yeni denetmen arkadaşlar, tebrik ediyorum. Allah sabır versin şimdiden. :slight_smile:

5 Beğeni

@Arqonquin @Bay_Karamsar @SJack hayırlı uğurlu olsun. Tebrik ederim :blush:

4 Beğeni

Asıl sorduğum diğer denetmenin fotoğrafını değişince denetmen geri alamıyor mu? Bu konuda @Agape veya geri dönerse @mit’ten bir açıklama bekliyoruz. Siz @Arqonquin veya @Bay_Karamsar ile denerseniz de olur herhalde.

3 Beğeni