Rıhtım Kamarası

Zaten ilk kitabı okudum devamını da okumaya söz veriyorum ve normale döndüm.

2 Beğeni

Diskdünya kitaplarının fotoğrafları. :joy: Serinin ilk yedisini 14 günde almam gerekiyormuş.

2 Beğeni

Niye 7, niye hepsini almıyor? Daha Belgariad da bekliyor hem… Bence hepsini almalı.

6 Beğeni

Hocam yapmayın. Yedisini alan hepsini alır sonra zaten. :smiley: :smiley: Belgariad da alınacak. Hele bir işe girelim o zaman görün.

2 Beğeni

İlk yedisini alsın sonra patatese çevirip gerisini aldırırız. :sweat_smile:

5 Beğeni

Ben de diyorum Kurna ne? Sonra baktım yazan @Ozgur’ymiş he dedim o zaman tamam. :slight_smile:

Neyse bence Özgür’e kurbağa olmak yakışmış bu yazdıkları üstüne @Agape onu biraz daha yeşile boyar. Şurada da bir ağaç varmış :slight_smile:

4 Beğeni

Sözlük:

@Ozgur - Türkçe
Kurna -------- Kurbağa

:joy:

6 Beğeni

Sonra ben niye kurbağayım da @alper ile Ufuk değil?

Tabi yarı yarıya haklı Alper’de kurbağa olabilir, olsun da :slight_smile:

5 Beğeni

Cadı beni Öksürce olarak tanıyor sırf bu harf hatalarımdan. Sıkıntı yok, biz bir gün halkımızı da arkamıza alır, harf hatalarımızı da yarattığımız büyülerde kullanır rıhtımdaki tüm gemilere hükmederiz…
İşte o zaman… Tam da o zaman bugünleri hatırlayıp, eski kurbağa üçlüsü @alper, @Ufuk ve @Ozgurce arasından sadece Özgür’ün davaya sadık kaldığını da hatırlarız…

Vraklar özgür gecenin köründe,
Kurbağadır çünkü özünde,
Gün gelir öper prensesimiz, prense döneriz…
O zaman şimdi düşmanımız olanlara güleriz…

14 Beğeni

Şiiri ve kurbağayı beğendim gerisi bana şunu hatırlattı :slight_smile:

Suyu bulan adam

7 Beğeni

Girmediğimden beri 200 mesajı geçmiş hepsini nasıl okuyacağım :fearful: (okumayacağım tabii ki.)

4 Beğeni

Videoya tıklama gafletinde bulundum. Çok kötüydü, izlemeden kapattım. Açık ara birazını izlediğim en kötü video olabilir. :smiley:

Geriye iki kurbağa mı kalmış. @Ozgur sen hep kurbağa olarak kal. Böyle daha güzelsin. :sweat_smile:

6 Beğeni

Ben Diskdünya’nın on beşinci kitabına başlıyorum, devam edenlere ödül yok mu?

1 Beğeni

O kaçıncı kitap? Diskdünya okumayı özledim ya. En son Muhafızlar mı okudum, ne okudum bilmiyorum…

1 Beğeni

Diskdünya 15, Asayiş Berkemal. Yani bayağı ilerdeyim anlayacağın. :wink:

3 Beğeni

Ben de şeydeymişim, şey, ımm, Hareketli Resimler. :smiley: Şubat ayından beri pek bir şey okumadım. Modum bozuldu. Şubat ayından beri kitapları da takip etmiyorum. Alınacaklar listemi çıkartsam zamlarla filan 8 bin tutar galiba. :smiley:

5 Beğeni

Çok bir şey değil ya, onuncu kitaptaymışsın. :slight_smile:
Evet ya, fiyatlar aldı yürüdü gerçekten, gerçi ben dayanamayıp birkaç ayda bir toplu sipariş vermeye devam ettiğim için çok şükür o kadar birikmedi ama yine de… Çoluğumun çocuğumun rızkını kitaba yatırıyorum. :joy:

3 Beğeni

Herkes normale dönmiş. Benim de dönne zamanın gelmiş bence :pleading_face:

3 Beğeni

Ben en son ne aldığımı bile bilmiyorum. :smiley: Bir ara yolum Kırmızı Kedi Kitapevi’nin oradan geçti ve Adam Fowles Büyücü alayım diye içimden geçirdim. Etiketi 70 tl olarak görünce ardıma bile bakmadan uzaklaştım. O ne biçim bir fiyattır anlamak güç. Eski baskı, yenisi değil. Yıllardır rafta duruyor. Bence sadece yeni baskılarda zam yapılmalı. Durmakta olan kitaplara zam gelmesi kadar saçma bir şey olamaz.

@Ozgur Ctuhulhu olmasın da.

5 Beğeni

Genel olarak kitaplara zam gelmese keşke ya. Eskiden mağazaya gider kitapları birer ikişer alırdım, zevkine vara vara okurdum, şimdi toplu siparişlere döndüm. Bir geliyor, pir geliyor. :slight_smile:
Alıp da daha elimi sürmediğim kitaplar var evde…

3 Beğeni