Rıhtım Kamarası

Çok güzel şiir. Her tarafa giydirmiş. :joy:

1 Beğeni

Arada taşlamanın da bulunduğu samimi bir şiir olmuş, benim hoşuma gitti :slight_smile:. 2.dörtlüğü güzel bağlayabilmiş olsa hoş bir son dörtlük olabilirmiş (ilk iki dizesine denk bir güzellikten bahsediyorum).

1 Beğeni

Gece gece iyi güldürdü :joy:

1 Beğeni

Hangi dost bana bu Amazon Prime’ın faydalarını anlatacak? :smiley: 7.90’a üyelik alacağız ama ne gibi getirileri olacak bize?

1 Beğeni

İlk 7 gün ücretsiz olan faydasıyla the boys izliyorum. :smiley:
Tühh bu başka bir şey mi önceki prime video değil miydi üyelik yaptığımız. Size faydalarını anlatırlarken ben de dinliyim bari.

1 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Amazon Prime Türkiye

Ben PKD’den yana kullanırım oyumu. Alacaksanız da Toplu Öyküleri alın. :slight_smile:

3 Beğeni

Tabii ki PKD. Çok iyi bir yazardır. Androidler Elektrikli koyun Düşler mi ? Bundan da başlayabilirsiniz.

1 Beğeni

Ben de oyumu PKD’den yana kullanıyorum. Çığrından Çıkmış Zaman da müthiştir.

1 Beğeni

Bana göre de kesinlikle PKD.

1 Beğeni

Tekel, bundan 50 yıl kadar önce İzmir Bayraklı’ya önce rakı ardından da şarap fabrikası açmış. Rakı fabrikasının çalışanları kendi takımlarına Rakıspor, şarap fabrikasının çalışanları ise Şarapspor adını vermiş. Maçlar oynanırken çilingir sofraları kurulur, taraftarlar tribünlerde, futbolcular ise sahada hem içip hem de oynarmış.

https://m.bianet.org/biamag/spor/162069-cilingir-sofrasindan-yesil-sahalara-rakispor-sarapspor

3 Beğeni

Rakıspor’lu abilerin jantiliği, Şarapspor’lu abilerin cidden “şarapçı” olmaları… Yalnız yorulanın alkolü alıp devam etmesi çok iyiymiş, ben olsam iki defa kalp krizi geçirmiştim. :joy:

1 Beğeni

Üniversiteye bu sene kaydolup uzaktan eğitimin nasıl olacağı konusunda bilgilendirme alan var mı?

Bu hangi üniversiteye gittiğine göre değişim gösterir. Bazıları hibrit bazıları öğrenci kararına bazıları ise uzaktan eğitime karar verdi. Uzak eğitim için her üniversite farklı yöntem kullanıyor. Üniversitelerin kendi sistemleri olabiliyor ya da hazırda olan farklı bir sistemi kullanıyorlar. Bizim üniversitede hoca notların üzerinde canlı anlatıyor ve biz mikrofonla derse dahil olabiliyoruz ama başka bir üniversitede daha önceden kaydedilen dersler kullanılabilir ya da öğrenciler de görüntülü olarak dahil olabilir. Bazı vurdum duymaz bölümlerde ise sadece slayt ve notlarla geçistiriliyormuş galiba.
En iyi bilgiyi kendi üniversitendeki üst dönemlerinden alabilirsin bence.

3 Beğeni

Bu Xiaomilerde fotoğraf çekerken her resimde telefon markası modeli yazma şeyini nasıl kapatıldığını bilen var mı peki ://

Kamera / Sağ üst üç çizgi / Ayarlar / Filigran

1 Beğeni

Bu kadar basit olduğu için utandım. Teşekkürler :Dd

1 Beğeni

Fligran kameraya ilk geldiğinde beni de uğraştırmıştı.

1 Beğeni

Forumda bir sıkıntı var arkadaşlar. Zaman zaman giremeyebilirsiniz. Çözmeye çalışıyoruz.

2 Beğeni

Denetmenler o işlere el atıyor mu yav? :smiley: