Rıhtım Kamarası

En son yaza geliyor deniliyordu ama bakalım.Yaza gelicekse bu kış falan duyurulur.Tabi bize 2021 yaza gelir.

1 Beğeni

Umalım da seneye gelsin :slight_smile:

1 Beğeni

Rick and Morty - Death Stranding
Güzel tanıtım olmuş :upside_down_face:

7 Beğeni

@narpal

Fanart’ın gri-siyah bir serisi var. Artık Türkiye’de zor bulunuyor ama tavsiye ederim. Oldukça pahalı ama onlarca tablo yapmama rağmen hiçbir şey olmadı. Daha makul istersen Pebeo veya Rich öneririm.

Fanart
https://www.tahtakalehobi.com/images/detailed/140/132.jpg
Pebeo
http://www.ankasanat.com/pebeo-200f-sentetik-kil-firca-yal-boya-fralar-pebeo-66013-30-B.jpg
Rich

Ekleme: Fırçalar akrilikte de kullanılabilir. Sorun olmaz. :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkürler. Benim aldıklarım hiç hoşuma gitmedi de. Zaten yetenek yok bir de üstüne fırçadan darbe yedim.

2 Beğeni

Fırça çok etki ediyor. Dökülen fırçalara verilen paralara yazık ama fanart da ciddi pahalı. En ufak numarası 15 liradan filan başlıyor. :smiley: Rich daha makul en azından set 35 tl civarı. Tuvalmarketim sitesinden alıyorum genelde en uygun orası ve hobi24.

Ekleme: Bir de eğer akrilik kullanıyorsan temizleme suyunu biraz sıcağa yakın koy ve içine pril damlat. Temizlenmesi kolay olur.

1 Beğeni

Akrilik boyayı rich almıştım. Fırçada set fazla olsun dedim ama boyadıkca tel tel döküldü. Rich alayım en iyisi :confused:

Temizleme tüyosu için ayrıca teşekkürler o da dert olmuştu.

2 Beğeni

Rich iyidir ama en iyisi Cadence Hibrit boyalardır. Daha kapatıcıdır. Bir daha alırsan mutlaka Multisurface ya da Hibrit boya olmasına dikkat et. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Cadence’den hibrit gümüş metalik almıştım hoşuma gitti.

Dediğiniz gibi kapatıcılığında biraz sorun var 3 kat yapmak zorunda kaldım.

Acemilik işte öğreneceğim zamanla :confused:

1 Beğeni

Hadi bakalım. :joy:

Görsel açıklaması: Kim Milyoner olmak ister yarışmasında çıkan soru: “Altın Snitch” adlı, çok hızlı hareket eden kanatlı bir topun yakalanmasıyla sona eren “Quiddich” adlı oyun hangi kitap ve film serisinde yer alır?
A. Harry Potter
B. Açlık Oyunları
C. Yüzüklerin Efendisi
D. Narnia Günlükleri

6 Beğeni

B: Açlık Oyunları? (20)

1 Beğeni

Bence D seçeneği…

1 Beğeni

Altını yüzük yapmakta kullanmış olabilirler, en yakın C geliyor bana

3 Beğeni

@Agape @_restlessness arkadaşlar yanlış hatırlıyorsunuz. Harry Potter şıkkını baştan eliyorum zaten. Eminim ben, Açlık Oyunları.

2 Beğeni

Quidditch dünya kupasında eleniyorduk hemen. Şenol Güneş’in takımın başına acilen getirilmeli.

2 Beğeni

e şıkkı Sokrates’in Savunması

4 Beğeni

O ne öyle bir kasa patates koymuşsun. :joy: Biz yaparsak böyle yaparız. :smirk::buyucu:

@Son.of.Yona İmkanı yok. “Altın Aslan” basbayağı. :smirk:

1 Beğeni

Bence şıklarda Taht Oyunları da olmalı ve Açlık Oyunları’yla birlikte yarışmacıyı yanıltmalıydı. Bu haliyle cevabın Narnia Günlükleri olduğu fazla belli olmuş.

2 Beğeni

Ben Alacakaranlık neden şıklarda yok diyordum aslında. :thinking: Yüzde 50 joker mi kullansak?

1 Beğeni

Kol kaslarını kuvvetlendirmek için bildiğiniz egzersizler var mı? İnternette çok bilgi olunca neyi yapacağımı bilemiyorum bazen.
Biraz ağır bir şey taşısam, çok yazı yazarsam ya da temizlikle uğraştığımda ertesi gün boyunca kolumda, özellikle bileklerim ve dirseğe kadar olan kısımda ağrı, sızı oluyor.