Rıhtım Kamarası

22 bölüm olması lazım. 1 adet film çıkmıştı bir de. İkinci sezonu gelecekti ama tarih bilmiyorum.

Anam daha devamı varmış ya. :smiley: Belki de ben izlediğimde ikinci sezon yoktu. Hatırlamıyorum. İlk bölümleri izlemişim çünkü. Neyse, devam ederim bir ara. :blush: Sağ ol, konusunu açmasan hiç fark etmeyecektim. :slight_smile: 26 bölüm görünüyor bu arada.

@Son.of.Yona Hayır, pazartesi günü değiştirebiliriz. O zamana dek anaerkil sisteme karşı çıktığın için böyle kalacaksın. İtirazlar için lütfen şu numarayı arayınız: ½6 $#£ %&^

2 Beğeni

İsyan edemiyoruz ama şarkı söyleyebiliriz.

Ku vak vak ku vak vak Ku vak vak vak., Ku vak vak ku vak vak Ku vak vak vak

4 Beğeni

Pazartesi gününü iple çekiyorum :roll_eyes::upside_down_face: Yonanın-öhöğm-Oğlu-öhüöm- unutma-öhöm-z :grin::grin::grin: Yaşasın Agape! Yaşasın kurbağlar!

@alper isyan falan düşünürseniz bulun-öhöğm- beni-öhöm- Yaşasın Agape! Yaşasın kurbağlar!

2 Beğeni

Yeşilderili Senfoni Orkestrası

@Son.of.Yona Ondan -öhhöm- sonra -öhömm- neden -öhhö öhhö- kullanıcı adım -öh- “KUCUKKURBAGA” oldu -hihihihi- deme. :buyucu:

3 Beğeni

Bu yeşiller pek somurtkanmış

Yaşasın kurbağlar! Yaşasın Agape! Öksürük tuttu, laf karıştı, yanlış anlaşıldı. :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

1 Beğeni

En ufağı mutlu aynı @Son.of.Yona gibi. Öbürleri zorla çalıştırılıyor galiba. :smiley:

@Son.of.Yona İçimden bir ses bir gün “vrak” diye bir isme sahip olacağını söylüyor ama şimdilik çok da şey yapmıyorum. Gelecek günlerin sürprizi bozulmasın. :slight_smile:

@Ufuk Nerede vıraklıyor?

4 Beğeni

Robert Baratheon’u bilir misiniz? @Agape

Bilmem mi? Çok para kazandım o işten. :buyucu:

1 Beğeni

İşte isyancı adamın tekiydi. Hiç sevmem isyancıları.

Ne kadar da garip, değil mi? :thinking:

2 Beğeni

Oldukça… :upside_down_face: (20 karakter)

1 Beğeni

Yalnız çok tatlı duruyor. :face_with_hand_over_mouth: Baktıkça gülesim geliyor, sevindirik oluyorum.:sweat_smile:

1 Beğeni

: )

(20 karakter)

Neyse, senin de yazdığın gibi:

Kılıcı, hükmü veren indirir.

:wink:

2 Beğeni

@Agape bugün baya güldürdün gerçekten :slight_smile:

@alper bir animasyon aklıma geldi :slight_smile:

5 Beğeni

Eyvallah :upside_down_face:

2 Beğeni