Rıhtım Kamarası

Yeni cezalandırma sistemimiz bu. Bir hata yapınca ilk kurbağaya dönüşüyorsun. :smirk:

4 Beğeni

“Hatasız forum üyesi olmaz.” Böyle bir atasözü yok muydu? :thinking::joy:

Öyle ama merhamet gösteriyorum. Yoksa ortalık kurbağa bataklığına dönerdi. :slight_smile:

2 Beğeni

@Agape bence arkadaş “aynaya bakınca neden kurbağa görmüyorum?” demek istemiş :slight_smile:

2 Beğeni

Bu kadar kurbağa Rıhtım’da olmaz. Forumun isminin Kurbağalı dere olarak değiştirilmesini talep ediyorum, @Agape Ayak altında ezilme tehlikemiz var, @Ufuk @erdo @Erdal_01

3 Beğeni

Ben de onu diyecektim şimdi. @Ufuk, @Son.of.Yona ve @erdo hariç sizler artık yeniden o alıştığınız forma geri dönebilirsiniz.

Forumu bozuk Türkçe, kuralları çiğneme gibi sebeplerle kirletmeyiniz. :smirk:

5 Beğeni

Zaten değiştir desen de değiştirmem bu Witcher’dan daha karizmatik bir savaşçı oldu :slight_smile:

2 Beğeni

Ben de çok sevdim ne yalan diyeyim. Çok hoş duruyor. :smiley:

1 Beğeni

Ben değiştireceğim, tek gözlüyüm ben. Modern tanrılara karşı bile Gölge ile direndim. Gölge işi bırakmasaydı kurbaga da olmazdım.

2 Beğeni

Zaten sen ve Erdal değiştirebilir. :smiley:

Son.of.Yona pazartesi olunca.

Ufuk ve erdo için kesin karar vermedim.

4 Beğeni

Aaaa konuşan kurbağa :scream::scream::scream::joy::joy:

2 Beğeni

Bunları yazınca şimdi Amerikan Tanrılarını yeniden okuma isteği oldu. Bence en sembolik anlamlar taşıyan kitabı bu. Diğer kitapları da güzel ama bu kitapta olan göndermeler, semboller çok daha güzel.

4 Beğeni

Ben onu henüz okumadım bir ara niyetlendim ama yorumların bazılarından dolayı ertelemiştim.

1 Beğeni

Okuma çünkü ben de okumadım. Okuyunca sonra şöyle böyle diyorsun, insan merak ediyor. :smiley:

@Wind Kurbağaların nasıl konuştuğunu öğrenmek istersen gözüm üstünde. :buyucu:

4 Beğeni

Eee ikiniz okumamışsınız ben boş yere gönderme yapmışım. Ben oynamıyorum, siz mızıkçılık yapıyorsunuz.

2 Beğeni

Sen şu son konuştuğumuz kırmızılıyı okusana, nasıl bir ruh haline bürüneceksin merak ediyorum.

Biz başka tanrıları biliyoruz. Elimde FRP zarları var. Kafamdan bir sayı seçiyorum ve zarları sallıyorum. Eğer sayı tutmazsa kurbağa esareti devam ediyor. :smirk:

@Ufuk Deney objesi miyim ben? Dur şu bilmem ne asidini dökelim de neye dönüşecek bir görelim? :face_with_raised_eyebrow:

3 Beğeni

Tabi ki değilsin de insan merak ediyor tanıdığı başkası okuyunca aynı düşünceleri, duyguları yaşayacak mı diye :slight_smile:

Şimdi @alper’e desem adam okuyor makineleşmiş ama duygu yok :slight_smile: Kitap bitince düşündüğü tek şey ben bu kitabı kime aldırabilirim :slight_smile:

4 Beğeni

Birinci paragraf ile ikinci paragraf arasında büyük çelişki var.

1 Beğeni

Birkaç şey alma düşüncem vardı, iyi ki gitmemişim, gitmiş olsaydım herhalde 4 kollu ile dönerdim :slight_smile:

3 Beğeni