Rıhtım Kamarası

Tel’aran’rhiod da sizi bekliyorum :kalp:

3 Beğeni

Şu yemeği yapayım geliyorum :joy:

3 Beğeni

Valla zaten kimsenin şüphesinin olmadığına inanıyorum bizi şizofren olarak kabul edecekler :smiley:
Düşler dünyası iyi fikir ama ben lanfear’ın yine ikili oynamasından korkuyorum :smiley: gül gibi Ishamael varken o Lews therin’i tercih etti. :smiley:

3 Beğeni

Ehehe . @bluesedai Ben de nöbete hazırlanıyorum, müsait olabilirsem ara ara geleceğim :kalp::joy:

3 Beğeni

@Ishamael Ne anlıyorsun şu İsmail’den bilmem :joy:

@D-San Kolay gelsin :hugs:

3 Beğeni

Sorma ya call of duty de ismail diyorlardı r6 da Moridin yaptım şimdide mardinli diyorlar :smiley:

5 Beğeni

Gercekten güzelmiş. Şu II. Beyazıt’a hep gıcık olmuşumdur çok pasif bir adam. Leonardo Da Vinci’yi niye İstanbul’a çağırmamış ki. Neyse ki oğlu Yavuz Sultan Selim ona çekmemiş

4 Beğeni

Son dönemlerin ödülden ödüle koşan yazarı N. K. Jemisin’in twitch hesabı varmış.
Merak eden için buraya bırakıyorum:

5 Beğeni

Of çok güzel ortam. Bir de hafif bir ateş yanacak, şimdi şömine ateşi de olur ama biraz bizden olması için soba ve kestane ikilisini tercih ederim. Ve tabii çay!
Çay içen insandan zarar gelir miymiş hiç?
Not: Kestane sevmem ama söyleyince ortama çok tatlı bir hava veriyor.
Not 2: Şu Zaman Çarkı mevzusu fena lobiciliğe dönüşüyor, ben de mi gelsem acaba? :smiley:

4 Beğeni

Gel gel sen de davetlisin :smiley:

4 Beğeni

Valla gelirim. Hoş sohbet bir ortamda çenem düşer zaten benim. :smiley:

4 Beğeni

Yazacak yer bulamadım ama şuraya bırakayım, Emma Watson 8 Mart dolayısıyla bugün National Geographic zaman tüelini yönetecek, fotoğraf paylaşımları yapacak. @natgeo’dan ulaşabilirsiniz (:

3 Beğeni

Screenshot_2018-03-09-00-49-55-1
GURUR DUYDUM BEE :purple_heart:

10 Beğeni

Eva Green’in en ilginç filmidir. Bilen biriyle karşılaşmamıştım hiç. Sanki bir tek ben izlemişim gibi düşünürdüm. : )

5 Beğeni

Taşınmak zor bir şey. Taşımamak için çoğu şeyi çöpe yolladım, kalanları da dağıtıyorum. :sleepy: Artık uzun süre evden çıkmamayı planlıyorum. :smirk:

9 Beğeni

Tüm dünyadan nefret etmelik bir gün bugün. Bence siz de fırsatı kaçırmayın derim…

6 Beğeni

Nefret etmek insanın ruhunu daraltan birşey. Nelerden nefret ettiğine göre değişir de çoğunlukla nötr olmak ruhsal açıdan daha az yorucu ve faydalı diye düşünüyorum. :slight_smile:

7 Beğeni

Bense daha çok yorucu şeyler üzerine master yapmak üzereyim :joy:

4 Beğeni

Enerjini hobilerine sakla en iyisi. :grin: Ben de kpss için harcıyorum. İşsiz kaldım ne de olsa. :smiley:

4 Beğeni

Merhaba eskiden oynadığımız çöp adam fırlatma oyunu vardı bir türlü bulamadım. Ayağına vurunca sadece olduğu yere yığılıyordu az puan veriyordu ama uzak bir Dağın köşesine çarptığında fazla fazla puan veriyordu . Hatırlayan link atabilirmi lütfen

3 Beğeni