Rıhtım Kamarası

İlk kez bir rüyamda rüyada olduğumu anladım. Çok değişik bir his. :grinning:

Rüyada olduğumu anlama sebebim galiba son zamanlarda bunun benzeri çok rüya görmüş olmam. Ve her seferinde de içim sıkılıyordu uyanana kadar. Son gördüğümde yine rüyadayken gergin hissediyordum ve sonra aklıma bunları zaten hep gördüğüm geldi. Sinirli şekilde şunu dedim: “Bu sadece bir rüya. Yakında uyanacağım.”

6 Beğeni

Bugün 4 Mayıs dünya Star Wars günü, bu gece Endor’da kutlamalar yapılacak bütün ahali davetlidir. Güç sizinle olsun, Star Wars günümüz kutlu olsun.
IMG_3158

7 Beğeni

Merhabalar, muhabbet adına açılmış başlık burası sanırım… Yeni olduğumdan bir el sallayayım dedim. :wave:t4:

7 Beğeni

Sizi şuraya da alabiliriz efenim, hoş geldiniz:

4 Beğeni

Ben bu durumu birkaç kez yaşamıştım. En etkilisi ilk tecrübe edindiğim olmuştu. Sınıfta başımı elimin avucuna yaslar halde öğretmenimize bakarken içinde bulunduğum halin bir rüya olduğunun farkına varmıştım. Hemen ardından ‘bu bir rüya lan’ nidası atınca herşey tepetaklak olmaya başladı. Çok korkmuştum. Geri vites atarak ‘tamam lan tamam rüya değil’ diyince tekrar eski haline döndü herşey. :slight_smile: Diğer deneyimlerimde ise işi öğrenince insan keyfini çıkarıyor. Ufak birkaç astral seyehat macerası da diyebiliriz bunlara.

4 Beğeni

Değişik bir tecrübeymiş. Benimki sadece tesadüftü. Daha bilgili olmak isterdim bu konuda. :slight_smile:

4 Beğeni

Lucid Rüya tekniklerini incelemeniz gerekiyor.

Rüyalarımızı Kontrol Edebildiğimiz ‘Lucid Rüya’ Tekniği Bilim Tarafından Doğrulandı!
https://www.google.de/amp/s/www.webtekno.com/haber/amp/35268

3 Beğeni

@Korkmaz beyfendinin de dediği gibi lucid rüya ve astral seyehat gibi konulara bir göz atmanızda fayda var. Daha öncelerden bende araştırmıştım fakat hiç uğraşmamanın daha iyi olacağını düşünerek akışına bıraktım rüya işlerini. :slight_smile:

4 Beğeni

Bir göz atarım paylaşımlara ama uğraşmam ben de. Zaten yeterince takıntılıyım rüyalar konusunda. :slight_smile:

5 Beğeni

Alıcı akbank kullanıyorsa ve akbank hesabın varsa, internet bankacılığın da açıksa tarayıcıdan veya uygulamadan kuruşu kuruşuna gönderebilirsin ama akbank hesabın yoksa ve bunu başka bankadan yapacaksan eft ücreti mecburen ödersin. İlla atm ile yapman gerekiyorsa mecburen 45 lira göndermen gerekecek ama bazı atmler de 5 lirayı kabul etmiyor. Haliyle ya 40 ya 50 lira göndermek zorunda kalabilirsin. Vezneden yatırırsan yine ücret alırlar şubede. Akbank hesabı olan arkdaşın varsa ondan rica etmen en makulü olur.

3 Beğeni

Malesef. Ben ya kart ile yada Bkm Expres ile alışveriş yapıyorum. Havale ile hiç alışveriş yapmadım.

3 Beğeni

Merhabalar herkese…

5 Beğeni

Selam :raised_hands:

3 Beğeni

Selamlar Patricia hanım

3 Beğeni

Keyifler nasıl beyler bayanlarr

2 Beğeni

İyiyim teşekkürler sizler nasılsınız?

2 Beğeni

İyiyim çıkarıcam bi yerden ama… Serkan of Sivas mıydı?

3 Beğeni

Karıştırmışsınız Geralt of İzmir ben.

3 Beğeni

Hiç fena değil, okul falan başladı işte takılıyoruz efendim :hatched_chick:

2 Beğeni

Bölümün ve okulun?..

3 Beğeni