Rıhtım Kamarası

Forum nedense bugün çok sessiz gibi geldi bana :ghost:

3 Beğeni

Bana da. Herkes yorgun galiba :upside_down_face:
Ya da hayaletler ruhlarını kaçırmış, cadılar kurbağaya çevirmiş… Ama bir şeyler olmuş

2 Beğeni

Havalardan dolayı galiba bende de var yorgunluk. İlk defa böyle sessiz gördüm burayı :smiley:

@Arqonquin :ghost: :cold_face: :scream:

1 Beğeni

IMG-20200504-WA0016

1 Beğeni

Kendi adıma benim vizelerim vardı. Şükür bitti şuan çok mutluyum. Darısı diğer öğrenci arkadaşlara diyorum. :partying_face:
@Arqonquin Agape duymasın :grin:

3 Beğeni

@Arqonquin heran :frog: olabilirsin :joy:

Sormayı unutmuşum :smile: Bölüm neydi? @_Ged

1 Beğeni

Amacım kızdırmak değil canııım. Hem kurbağalar çok ciciler (tatlı görünüp cezayı bertaraf etme çabaları). :grin: Hem siz benim yaptığım meme’i görmediniz mi(forumu korumakla alakalı olan)? Kurbağa olursam haketmişimdir :innocent:
@_Ged geçmiş olsun,okumak için kitaplar hazır sanırım

2 Beğeni

Hatırlamıyorum ki çok ender giriyorum oraya bakayım gene :smile:

1 Beğeni

2 saat kendime gelme molası verdim. Sabah ufaktan kitaplara dalış hazırlığı yapmıştım beni bekliyorlar :smile: Tabi final stresi de var umarım iyi okurum. Hiç formumda değilim son aylarda.

@MelihAntepli Büyücülük sanatları üzerine Yerdenizde eğitim alıyorum diyeceğim de, forum ortamında pek açık etmek istemiyorum tabi. Felsefe, sosyoloji, hukuk ağırlıklı bir bölüm diyeyim. :grin: :buyucu:

3 Beğeni

Agape asıl bunu duymasın, rakip çıkmış kendisine. Haber mi etsem ne, belki rütbe kazanırım :smiley:
Final sınavları online mı yapılacak ? Beni pek ilgilendirmiyor açıkçası ama merak ettim.
@MelihAntepli artık gördüğünü biliyorum :mage:t2:

1 Beğeni

Sen daha Yerdeniz serisini okumadım mı :smirk: Bence o bunu duymasın. Benim nick adım Yerdeniz serisinden geliyor. Spoi değil bu, ilk kitapta öğreneceksin okursan :smile: Bence online olur. Bir de üniversitelere bağlı :roll_eyes::thinking:

3 Beğeni

Yok ben fantastik türüne yabancı sayılırım (Yüzüklerin Efendisi Okumamışlar Cemiyeti ortak-kurucusu olarak bunun yeterince açık ve tartışmaya kapalı olduğunu düşünüyorum :smile:). Zaten ilgim Yüzüklerin Efendisi filmlerini izlerken “Filmi böyleyse kitabı nasıldır?” tepkisiyle başladı. Sonra baktım Kayıp Rıhtım’da kaybolmuşum. Bu durumda bahsedilen büyücülük benim düşündüğüm gibi değil (öyle mi?)(Zaten agapeye rakip olmak mantıklı bir seçim olmazdı :rofl:)
Ama azimliyim, inşallah birgün hepsini okuyacağım :smirk:

-O seri Ursula K. Le Guin’in miydi?

2 Beğeni

Forum bunun için var. :smirk: Herkes bir gün fantastiksever olacak. Agape ile kıyaslanamam, canım ablam çok iyi bir cadıdır.
@MelihAntepli sendeki kurbağa potansiyelini benden ayrı gördü bir de. :smiley:

Edit: Evet Le Guin’in, bu yıl oku bence. Çok uzun değil. İnce ama dolu kitaplar.

@Arqonquin ben 21 yaşındayım. Çok da büyük değilim yani. Benim için de sıkıntı yok. :grin::+1:

4 Beğeni

Ben kurbağa olursam öyle bir olurum kiiii… :rofl:
@MelihAntepli o potansiyeli görmüş olabilir :smiley:
Bir göz atayım, sipariş gelene kadar okumaya karar verebilirim (vermeyebilirim de tabii :sweat_smile:)

Ben böyle kullanıcı adlarınızı kullanarak hitap ediyorum ama çoğunuz benden büyüksünüz (1 kişi var forumda benden küçük bildiğim ) umarım sorun değildir :innocent:

4 Beğeni

Benim için sıkıntı değil :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Fantastik türünde aklımda kalan Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi, Hush Hush serisi okumuşum. Sanırım bana pek fantastik kitap türü hitap etmiyor

1 Beğeni

Demek henüz Ged’i okumadın. Gözüme gözükme okumadan. :buyucu: Bu affedilmez bir şey.

Belgariad serisi de aynı konumdadır. :smirk:

6 Beğeni

Dememiş miydim :rofl:
@Agape Belgariad’ı da sizin yazdıklarınız sonucu okunması gerekenler listesine eklemiştim.

Bu okuyana kadar cezalı olduğum anlamına mı geliyor :pleading_face: :innocent:

3 Beğeni

Yakışmış bu kurbağa :rofl: :rofl:

3 Beğeni

Dedim dedim inanmadınız. Hayırlı olsun :smiley::rofl:

@Arqonquin seni en yakın zamanda tekrar aramızda görmek istiyoruz. Çalışmalar başlasın,:grin::+1: kolay gelsin.

3 Beğeni