Rıhtım Kamarası

Dijital gazetecilikte 5N 1K (bazıları 6.N’yi de ekliyordu) “tık” almayınca yerini SEO’ya bıraktı, kitabı bile yazılır olmuş.

1 Beğeni

Taburcu olduk. Annemin durumu iyi çok şükür. Geçmiş olsun dileklerini ileten, dualarını eksik etmeyen herkese çok teşekkürler.

40 Beğeni

Geçmiş olsun mit.
Millet gönlünüze göre yardıra yardıra yazma dönemi bitmiştir, ona göre…

2 Beğeni

Geçmiş olsun tekrardan allah şifa versin

2 Beğeni

Sevindim @mit bey. Anneler dünyanın en değerli varlıklarıdır. Geçmiş olsun tekrardan

3 Beğeni

Çok geçmiş olsun @mit

2 Beğeni

Geçmiş olsun. Birlikte sağlıklı, mutlu, uzun ömürleriniz olsun.

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun :pray: @mit

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun @mit

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Bir an önce toparlanır inşallah.

Merhabalar, 12 yaşında bir kız kardeşim var. Kendisine şu sıralar yeni kitap bulmakta zorlanıyorum. Varsa tavsiyerinizi rica edecektim. :slight_smile:

Okuduğu ve beğendiği kitaplar şu şekilde;

• Ejder Kız serisi
  • Fablehaven serisi
  • Serafina serisi
  • Harry Potter serisi
  • Teftiş

Buraya ekleme yapayım aklıma geldikçe;

•Suzanne Colins - Yeraltı Günlükleri Serisi
•Percy Jackson

1 Beğeni

Bu seriyi de beğenebilir. Böyle kutulu hali fena değil.

https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products/productdetail&product_id=524144&gclid=CjwKCAjwlZf3BRABEiwA8Q0qq-4d1rHvVqu7ca1KWdyjBhxlmp7BM0gXe24Ww8X7DIsIV3-2y6s97xoChlQQAvD_BwE

1 Beğeni

@deeepreader ve @narpal öneriniz için teşekkürler. :slightly_smiling_face:

Bunları ekledim listeme. Percy Jackson’ın kutulu seçeneği güzelmiş :smiley:

1 Beğeni

Kitapları okumadım ama bir çok kez denk geldi ayrıca dükkanda sınıflandırılırken gençlik kitapları olarak sınıflandırılmış. Dört kitap kırk lira, fiyat da uygun. Bir bakabilirsiniz.

Kaşifin Güncesi

1 Beğeni

Bunu bir araştırırım hocam. Teşekkürler :slightly_smiling_face:

Bugün benim için çok güzel bir şey oldu. Bileniniz vardır, Can Yayınları’nın Trendeki Yabancı (Android, Apple) adında bir uygulaması var. Bir nevi çevrimiçi öykü dergisi aslında. Rıhtım’da da haberi yapılmıştı. Geçen ay bir twit atıp amatör yazarların öykülerini yayınlayacakları bir “Yolcu Özel” sayısı yapacaklarını duyurmuşlardı, ben de elimdeki bir öyküyü göndermiştim kendilerine. Önce dün akşam Genel Yayın Yönetmeni Selim Bektaş’tan öykümün yayınlanacağına dair e-posta geldi, sonra da bu sabah uygulamaya baktığımda gördüm ki içinde benim “Ev” isimli öykümün de yer aldığı Yolcu Özel 1 sayısı yayınlanmış bile.

İşe geldiğim bir pazartesi sabahı mutlu oldum gerçekten. Eğer okuyanlarınız olursa özel mesajla eleştirilerinizi bekliyorum.

25 Beğeni

İşaretlediğim alıntıyı çok beğendim. Onun dışında bir kısa öykünün olması gerektiği gibiydi. Ne çok uzun sıkıcı betimlemeler ne de çok kısa gereksiz sözcükler vardı.

3 Beğeni

Terry Pratchett - Tiffany Sızı serisi

1 Beğeni

Sizce teknoloji üretenler bize teknolojinin demosunu mu kullandırıyor? Yoksa halihazırda biz teknolojinin olması gereken versiyonunu mu kullanıyoruz? Yani demek istediğim ben bir hi-tec firmasıyım ve benim üretimde kullandığım teknoloji seri üretimdeki teknolojinin 10 yıl ilerisinde, kullanıcılar sürümdeki teknolojiye erişebiliyor, ben de 10 yıllık planlamamı yaptım, kullanıcılara bunu güncelleme şeklinde veriyorum mudur?