Rıhtım Kamarası

Rakıspor’lu abilerin jantiliği, Şarapspor’lu abilerin cidden “şarapçı” olmaları… Yalnız yorulanın alkolü alıp devam etmesi çok iyiymiş, ben olsam iki defa kalp krizi geçirmiştim. :joy:

1 Beğeni

Üniversiteye bu sene kaydolup uzaktan eğitimin nasıl olacağı konusunda bilgilendirme alan var mı?

Bu hangi üniversiteye gittiğine göre değişim gösterir. Bazıları hibrit bazıları öğrenci kararına bazıları ise uzaktan eğitime karar verdi. Uzak eğitim için her üniversite farklı yöntem kullanıyor. Üniversitelerin kendi sistemleri olabiliyor ya da hazırda olan farklı bir sistemi kullanıyorlar. Bizim üniversitede hoca notların üzerinde canlı anlatıyor ve biz mikrofonla derse dahil olabiliyoruz ama başka bir üniversitede daha önceden kaydedilen dersler kullanılabilir ya da öğrenciler de görüntülü olarak dahil olabilir. Bazı vurdum duymaz bölümlerde ise sadece slayt ve notlarla geçistiriliyormuş galiba.
En iyi bilgiyi kendi üniversitendeki üst dönemlerinden alabilirsin bence.

3 Beğeni

Bu Xiaomilerde fotoğraf çekerken her resimde telefon markası modeli yazma şeyini nasıl kapatıldığını bilen var mı peki ://

Kamera / Sağ üst üç çizgi / Ayarlar / Filigran

1 Beğeni

Bu kadar basit olduğu için utandım. Teşekkürler :Dd

1 Beğeni

Fligran kameraya ilk geldiğinde beni de uğraştırmıştı.

1 Beğeni

Forumda bir sıkıntı var arkadaşlar. Zaman zaman giremeyebilirsiniz. Çözmeye çalışıyoruz.

2 Beğeni

Denetmenler o işlere el atıyor mu yav? :smiley:

Bizlik bir durum yok ya. :joy: Çalışıyoruz derken kapsayıcı konuştum. Sonuçta biz küçük denetmenler de yönetimin bir parçasıyız.

4 Beğeni

Foruma giremeyen arkadaşlarınız var mı Rıhtım sakinleri?

Ben 10 dakika kadar önce denedim error 500 benzeri bir şey verdi ama şimdi düzeldi.

Az önce ben de yaklaşık yarım saat süre ile giremedim, hata veriyordu ama şu an girdim.

@Blackheart Bakım varmış. Halledilmiş sorun.

1 Beğeni

Bazı üyeler dünden beri foruma giremiyordu. Tarayıcıların eklentileriyle alakalı bir sorun vardı sanırım. Mesela @Artorias giremeyordu. Bu sabah eklentileri devre dışı bırakarak giriş yapabildi.

1 Beğeni

Zaman zaman girilmiyordu. Eklenti kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

Emin’in sorunu farklıydı o zaman. Giriş yap dediğinde bembeyaz ekran çıkıyordu karşısına. Eklentileri devre dışı bırakarak sorunu çözdük ama. :smiley:

1 Beğeni

Öyleyse bilmem. Ama şu an sıkıntılar giderilmiş.

1 Beğeni

Üstün hizmet madalyası. :smiley:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c5/Орден_«За_выдающеся_заслуги».jpg

2 Beğeni

Formumuzda Hollanda da yaşayan ve çalışan birileri varsa bana özelden yazabilir mi? Danışmak istediğim konular var.