Rıhtım Kamarası

Yeri burası mı bilemedim ama Disney +'ya girdiğimde 5.99 sterlin karşılığında üye olabileceğim yazıyor. Eskiden olsa “Service unavailable.” gibi bir mesaj çıkardı. VPN kullanmıyorum bu arada. Konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı?
Eh, üye ol yazısına tıklayınca hizmet geçersiz yazısı çıktı. :joy: Ben de Prime Video gibi izleyebiliyor muyuz acaba diye heyecanlanmıştım. :confused:
Bu da böyle bir anımdır. Herkese iyi günler. Çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

2 Beğeni

ABD’den sonra en çok dizi ihraç eden ülkeyiz :man_shrugging:

2 Beğeni

Kitap okumayı sevmemek değil de bir noktada bünyeye fazla gelmiş olabilir belki. Mesela bana da oluyor, zaman zaman tek sayfa açıp okuyasım gelmiyor. Ha, bende bu bir sene Kadar uzun sürmedi, takribi birkaç hafta oluyor çoğu zaman, ama oluyor yani. Bununla ilgili bir anket yapsanız bence forumdaşlarımızın çoğu kitap okumadığı/okuyamadığı dönemler olduğunu dile getirecektir.

1 Beğeni

Belki de kötü günlerimde kitaplara sıkı sıkı sarıldığımdan ne zaman bir kitabın kapağını açsam o günler aklıma geliyordur. Belki de 2018-2019 öyle bir seneydi, bilemiyorum. Bünyeme fazla gelmiş de olabiliŕ, dediğiniz gibi. Gerçek nedenini saptayamıyorum :slight_smile:.

Bence tekrar kitap okuyacağınız günler gelecektir. O zamana kadar vaktinizi başka hobilerle değerlendirebilirsiniz. Vakti geldiğinde bir kitabın sayfaları arasında kaybolmanın değeri paha biçilmez oluyor çünkü.

1 Beğeni

Buraya da sorayım da belki o başlık okunmuyordur. :sweat_smile:

1 Beğeni

Son Aldığınız Ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar konusuna yazarsanız daha etkili olur :slight_smile:

2 Beğeni

Aa çok doğru. Taşınsın bari 3 ayrı yerde aynı mesaj olmasın :sweat_smile: Teşekkür ederim.

1 Beğeni

14 Beğeni

Çok güzel şiir. Her tarafa giydirmiş. :joy:

1 Beğeni

Arada taşlamanın da bulunduğu samimi bir şiir olmuş, benim hoşuma gitti :slight_smile:. 2.dörtlüğü güzel bağlayabilmiş olsa hoş bir son dörtlük olabilirmiş (ilk iki dizesine denk bir güzellikten bahsediyorum).

1 Beğeni

Gece gece iyi güldürdü :joy:

1 Beğeni

Hangi dost bana bu Amazon Prime’ın faydalarını anlatacak? :smiley: 7.90’a üyelik alacağız ama ne gibi getirileri olacak bize?

1 Beğeni

İlk 7 gün ücretsiz olan faydasıyla the boys izliyorum. :smiley:
Tühh bu başka bir şey mi önceki prime video değil miydi üyelik yaptığımız. Size faydalarını anlatırlarken ben de dinliyim bari.

1 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Amazon Prime Türkiye

Ben PKD’den yana kullanırım oyumu. Alacaksanız da Toplu Öyküleri alın. :slight_smile:

3 Beğeni

Tabii ki PKD. Çok iyi bir yazardır. Androidler Elektrikli koyun Düşler mi ? Bundan da başlayabilirsiniz.

1 Beğeni

Ben de oyumu PKD’den yana kullanıyorum. Çığrından Çıkmış Zaman da müthiştir.

1 Beğeni

Bana göre de kesinlikle PKD.

1 Beğeni

Tekel, bundan 50 yıl kadar önce İzmir Bayraklı’ya önce rakı ardından da şarap fabrikası açmış. Rakı fabrikasının çalışanları kendi takımlarına Rakıspor, şarap fabrikasının çalışanları ise Şarapspor adını vermiş. Maçlar oynanırken çilingir sofraları kurulur, taraftarlar tribünlerde, futbolcular ise sahada hem içip hem de oynarmış.

3 Beğeni