Rıhtım Kamarası

Tamam Ankara’da oturuyorsun anladık ama niçin pavyon gibi yazıyorsun :smile:

3 Beğeni

Şimdiden diyeyim bu gece bir takım çökmeler yaşanabilir. :smiley: Işıklandırma takacağız. 2020 çok bunalttı, yönetim olarak 2021’e geçme kararı aldık. :buyucu:

5 Beğeni

2021’de belirsiz. Bence en güzeli 2018’e falan dönelim :joy:

1 Beğeni

Beğenmezsek eğer 2689’a kadar yolu var.

2 Beğeni

Güzel şeyler oluyor. Bir sonraki başlıkta biraz şovunu yapalım. :sweat_smile:

Pazartesi kargo bedavaya gelir :slight_smile:

1 Beğeni

Yok yaa. Beni 2019’un şu dönemlerine geri gönderin lütfen, hem dünyada işler daha iyiydi hem de kişisel olarak daha mutluydum.

Eğer geri döneceksem ben 2005’e filan gitmek istiyorum. Hatta 98 bile olur. Aslında ben bir zamanda sabit kalmak istemiyorum. Böyle sürekli gezelesem iyi olurdu. :smiley:

3 Beğeni

Öyle bir şey olsa sayısal, at yarışı ne var ne yok oynardım ve şu an büyük olasılıkla milyarderdim :money_mouth_face: :smile:

1 Beğeni

Peki ya zaman yolculuğu bulunmuşsa ve şu anda oynanan tüm şans oyunlarını kazananlar bir zaman yolcusuysa?

1 Beğeni

Öyle bir ihtimalde var. Bir film izlemiştim ismini hatırlamıyorum ama her yerde OBEY yazıyordu ama bu yazıları gösteren gözlük olmadan bu yazıları göremiyordunuz ve Dünya aslında uzaylılar tarafından istila edilmişti. Gözlük olmadan insan gibi gözüküyorlardı ama o gözlüğü takınca gerçek görüntüleri ortaya çıkıyordu. Gözlüğü takınca reklam tabelalarında falan hep OBEY yazıyordu. Belki de uzaylılar tarafından istila edilmiş ve bundan haberimiz dahi olmayabilir :smiley: Her şey ihtimal dahilinde :smiley:

Ekleme: They Live ( Yaşıyorlar ) bu filmmiş.

3 Beğeni

Film tanıdık geliyor neden bilmiyorum ama.

Benim başlıklarımdaki tablolar harika olmuş sonunda. Tabi karanlık tema biraz daha iyi olabilirdi ama beyaz tema da mütüş.

2 Beğeni

:joy: Biraz eski bir film ama çok güzel bir filmdir. İzlemediysen tavsiye ederim.

Fikir açısında izlenilebilir ama diğer her şeyiyle vasat bir film bana göre.

1 Beğeni

Evet görsel açıdan falan zayıf kalıyor ama fikir açısından çok güzel bir film.

Arkadaşlar mahallenin bakkalında yarın itibariyle çalışmaya başlıyorum. Bundan sonra küçük siparişlerinizi bana verebilirsiniz ben motosikletle getiririm artık. Sonunda kendime göre bir iş buldum anasını satayım. O şaşalı kurumsal mikindirik firmalardan kurtuldum. Hem garsonluk da bana göre değil. Oh anasını satayım be. İçiyoruz yine bu gece. Alın bu da benden size gelsin:

3 Beğeni

:slight_smile:

Yazarken benim aklıma da Ulus - Altındag dolmuş fotoğrafı paylaşmak gelmişti.

Ahahaha :smile: insanın gözünün önüne geliyor demek ki bir an için de olsa :slight_smile:

1 Beğeni

Kitaplar arasında, Dante’nin eserlerinin nadir bulunan baskıları, İspanyol ressam Fransisco de Goya’nın skeçleri ve Galile ile Isaac Newton’ın 16. ve 17. yüzyıl baskısı eserleri bulunuyor.

3 Beğeni

Arkadaşlar bu kitaplar hakkın bilgi almak istiyorum. Özellikle aradığım cevaplar:

1. Masal serisinin içeriği nedir? Çevirisi nasıldır? Okuyup bilgi verecek veya alıp görsel atabilecek var mı? Örnek olarak Rus Masalları üzerinden gidebiliriz.

2. Yedi Yayınları hakkında genel görüşleriniz nedir? Kitaplarını edinen birileri birkaç sayfa atabilir mi?