Rıhtım Kamarası

Price is about my broken heart ://

2 Beğeni

Bu defteri hazırlık okurken almıştım. Daha sonra da ne yazsam diye düşünüp köşeye atmıştım. Ne kadardı acaba 18tl falan mıydı ne.

1 Beğeni

Forumun bu konuda sessiz kalması Cadı yüreğimi paramparça etti. :buyucu:

Alıntıdan yola çıkarak iyi çeviri diyorum :sweat_smile:

1 Beğeni

Yeni kurulan bir yayınevi galiba çünkü bir kitap sitesinden baktığımda 10 kitapları var. O yüzden pek forumda da kitapları alıp inceleyen olmamış olabilir.

Yeni biliyorum ama dedim belki bunca zamandır bir alan olmuştur.

1 Beğeni

1000k’da okuyanlara sorabilirim istersen

Orada da herkese sorulmuyor. :smiley: Benim de hesabım var ama gerek yok. En iyisi alıp bakmak. :slight_smile:

2 Beğeni

Evet bi keresinde evlenme teklif etmişim gibi tepki almıştım. Şimdi düşününce ben de vazgeçtim xd

3 Beğeni

Kidega’nın sepeti neden çöküyor sürekli? Bende mi bir sorun var? Uzun zamandır böyle oluyor. :thinking:

Belki de uzun zamandır cadılık yaptığın içindir :thinking:

Kidega kitap yanında kendi ayraçlarından gönderiyor mu hala? Yalnızca bir kere sipariş verebildim de, uzun zaman önce. Merak ettim.

Eğer beynimin bulantısından kaçırdığım kitap kalmadıysa sepetlerin toplam tutarı 2855,42 tuttu ki 8 bin filan diyerek epey uçmuşum. :smiley: Baskısı tükenenlere filan bulaşırsam bu hesabın içinden asla çıkamayacağımdan orasını boş verdim.

Witcher’ın şu seriye dahil olmayan ama kutuya girebilecek olan kitabı ne zaman çıkar ve kutuya dahil olur mu dersiniz?

@isos81 Konuşup anlaştık, artık çalışıyor. Muhtemelen 50 kitap sınırı yüzünden böyle oluyor.

@Pozan İnanın hiç bilmiyorum. 8 aydır sipariş vermedim.

1 Beğeni

Yedi Yayınlarından birkaç kitap elimde mevcut. Joseph Conrad’ın Sır Ortağı isimli kitabını okudum, çeviri olarak bir şey diyecek niteliğim yok ama akıcı bir okumaydi ve herhangi bir yazim hatası ile karşılaşmadım. Baskı kalitesi olarak şahane, kitabı elinize aldığınızda hamur gibi dağilacakmis hissi yok. Bence iki tane sıkıntıları var; birincisi fiyatlarının pahalı olması, ikincisi ise puntolarin çok küçük olması. Şu an müsait değilim ama isterseniz müsait olduğumda bir iki fotoğraf atarım.

Edit: Yedi yayınları ve deli dolu punto karşılaştırma. Üstteki delidolu.

1 Beğeni

Doğan kitap her hafta bir öykü yayınlıyor. Epub - mobi- PDF olarak indirilebiliyor.

https://dogankitap.com.tr/haftanin-oykusu/1570743328

2 Beğeni

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama müthiş olmuş. :rofl:

12 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CFHENg0nNeS/
Explorer’a acıdım.

3 Beğeni

Fablehaven öğütleri ve sonlarda ders çıkarma çabası olmasa 5/5 seri aslında. Oradaki Yerdeniz efsane güzel bir basımmış bu arada. Ama o serilerin arasına Gaiman"ın kitabını koymazdım ben. Çok daha düşük bir yaş ortalamasına hitap ediyor.

1 Beğeni

31 Ekim’de Ay mavi gözükecekmiş. Türkiye’den gözlemlenebilecek mi bilmiyorum ama umarım görülüyordur :new_moon_with_face:

5 Beğeni

Güldürdü, burda da olsaymış keşke.