Rıhtım Kamarası

Valla süpermiş. Tam da istediğim gibi. Teşekkür ederim bilmiyordum.

1 Beğeni

Tüm zamanlarda 2.3bin mesaj ile onuncuyum. Cadının 7.1bin mesajı var. Yetişebilir miyim sanmam :smiley:

1 Beğeni

Yamulmuyorsam o sıralama beğeni sıralaması. Mesaj sıralaması yok diycem de bir yerden çıkar şimdi. Ben göremedim diyim.

Hep linkle mi giricez buna @Agape kısa yol var mı?

Gönderilen cevaplar kısmına tıklayınca sıralar.

@Mevlevisultan Sağ üstte üç çizgiye tıklayınca “Kullanıcılar” seçeneği var. Ona tıkladığınızda her zaman görebilirsiniz.

@Agape sabah 666 mesaj olmama 8 mesaj kalmıştı. Şimdi 25 mesaj var. Mesajlarımı silmişsiniz :((

1 Beğeni

Ahahahahaha… :rofl:

1 Beğeni

Tayfa sayısı 70’e sabit mi?

Allah’ın takdiri ve inayeti işte. Hikmetinden sual olunmaz :smile:

1 Beğeni

Tayfa şartlarını sağlayan herkes Tayfa oluyor fakat şartları sağlayamadıklarında da geri düştükleri için sanırım terazi orada tıkandı.

Kaç gündür bunu bekliyorum ben ama ya :((

Bizi üzecek emellerini bir kenara bırakman için son çağrı.

1 Beğeni

Erdil bey dava eder falan diye karikatür başlığını komple sildiniz mi :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Biz görüyoruz. Lakin sizler göremiyorsunuz. Demek ki sorun sizlerde. :sweat_smile:

3 Beğeni

Karikatürleri artık kendi kendimize paylaşabileceğimiz bir ortama aktardık. Gizli odalarda karikatür partisi veriyoruz. :smiley:

3 Beğeni

1 Beğeni

Gönül demokrasi, şartlar oligarşi… :man_shrugging:

Poly mode : Neyse oligarşi iyidir, ayrıcalıklı zümreye kapağı attın mı yaşadın :smile:

1. mesajından sonra huzurla aramızdan ayrıldığında silecek bir mesaj attığın için teşekkürler. :smiley:
1 Beğeni

Hiç eğlenceli değil. Yaşam için biraz kaos gerek. Onlar da demokraside, anarşiklikte var. Mecburen oligarşi işte. :man_shrugging:

1 Beğeni

2 Beğeni