Rıhtım Kamarası

Vulcanlı olduğum zamanlar… Hey gidi hey…

1 Beğeni

Tüm soğuk vulcanlı tabiatina rağmen daha bir halktan olduğun yorum yazmaya halk otobüsü ile gittiğin günlerdi hey gidi heyy

1 Beğeni

@Bay_Karamsar Hocam siz Spock’a; @Howl siz de kahkaha atan avatarınıza geri dönseniz ne müthiş olur. O ikisi size çok yakışıyordu :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de özledim. Kurbağa olarak yaşamak zor. Ama Cadı izin vermiyor. :man_shrugging:

İzin verdim ya? :smiley: Kurbağa ağzın neler söylüyor?

1 Beğeni

@Agape de izin verdiğine göre sorun kalmadı :slight_smile:

1 Beğeni

Geri döndüm. :relaxed: :vulcan_salute:

12 Beğeni

Arkadaşlar foruma gelen yeni takip olayı hakkında bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Tavsiyeye uymak size kalmış. :slight_smile:

Yaptığınız her takip size üç haneli bildirimler gelmesine neden olacaktır. Tabi bu durum foruma girmediğiniz süre içinde değişebilir. Bu da can sıkıcı bir hal alabilir. Bu nedenle takip listenizi oluştururken dikkat edin. Sonra beni takibe aldı sonra geri takipten çıktı tartışmaları çıkmasa da kendi içimizde bir olumsuzluk oluşmasın.

5 Beğeni

Hiç düşünmeden beni takip edebilirsiniz. Çünkü düşünürseniz etmezsiniz.

9 Beğeni

Ben nedense biraz fazla heyecanlandım ama bildirim olayını da düşünerek paylaşımlarını okumayı en çok sevdiklerimi takibe aldım, yine biraz çok oldu gibi ama ne yapalım artık. En azından bildirimlere baktığımda takibe almadığım konularda geçen mesajlara daha kolay erişeceğim. :sweat_smile:
Takip ettiklerime buradan sesleniyorum: Bana dönmek zorunda değilsiniz, ayıp olmasın diye takip ettiyseniz geri çekebilirsiniz. Alınmam yani, sonuçta gerçekten bildirim konusunda sıkıntı yaşanabilir. :slightly_smiling_face:
Aslında buranın takipleşme olayının olmaması hoşuma gidiyordu ama bir yandan da ihtiyaç hissediyordum. Kullanmaya alışınca yararlı olabileceğini düşünüyorum.

9 Beğeni

@SJack takibe takip yapılır arkadaşlar :joy:

Ekleme: Takip ederseniz gün içerisinde bir kaç yüz tane bildirim alabilirsiniz :smiling_imp:

1 Beğeni

Bence de az konuşanları takip etmek gerek.
Keşke sadece konularını takip edebilsek, misal benim mesajlarım epey yer kaplar sizlerde ama bunun yerine konularımı takip etseniz çok daha yararlı olurdu. Ama yine de sevdim. Birkaç kişiyi takip ediyorum bakalım şimdilik.

2 Beğeni

Ben çok fazla mesaj yazan birisi değilim, en azından şimdilik öyleyim. Takip edenlere çok teşekkür ederim. Bir gün bildirimlerin ardı arkası kesilmez olursa gönül rahatlığı ile bana bunu özelden dile getirebilirsiniz ama takipten asla çıkamazsınız. Bunu da bilin istiyorum.

:krs:

1 Beğeni

Bu takip işi beni gerdi ya. @Agape rahatsız olmasın diye parmak uçlarına basarak yorum yapıyorum :pp

1 Beğeni

Ben olsam ben de beni takip etmezdim. Hatta eden arkadaşlara da minik bir uyarıyı borç bilirim. Sizleri seviyorum fakat benim “fazlasıyla” gönderi oluşturduğum da bir gerçek. Sizler forumda belli kişilerle etkileşim içindeyken ben genelde tüm forumla etkileşim içinde olmaya çalışıyorum. Eh, çenem de düşük olduğu için zamanla sizi yıpratabileceğimi ve bunaltabileceğimi biliyorum. Ben bildirimlere alışkın bir insanım. Gün içerisinde onlarca özel mesaj, rapor, beğeni vb. şeyler geldiği için kafanız rahat olsun.

2 Beğeni

Takip ettiğimden beri 69-70 arasında döndüğü için sınır var sanıyordum.

1 Beğeni

Bu takip işi gerçekten sıkıntı olabilir. Bildirimlerini diğer bildirimlerden ayırabilsek keşke. O zaman daha mantıklı olabilirdi.

Bu şekilde çok can yakar :stuck_out_tongue:

Takipçilerime seslenmek istiyorum, like atıp abone olmayı unutmayın.

İç ses : ulan katıl butonu da geliyormuş, ne tatlı olurdu. Hemen hazırlığımı yapayım.

6 Beğeni

:slight_smile:

Konu kilit denetmen ban pls

@Bay_Karamsar

2 Beğeni

Gerekirse kendimi de banlarım. Vulcanlı prensiplerim bunu gerektirir.

5 Beğeni

Who watches the watchmen?