Rıhtım Kamarası

Bizim gibi çok ıvır zıvırı olan insanlar için taşınmak ayrı problem gerçekten. Kaba eşyayı geçtim de bu şeyleri koymak için de dolap alıyorsun vs. sürekli bir genişleme… Bazen tepem atacak gibi oluyor hepsini sapıtıp atasım geliyor.

Bugün ama inanılmaz güzel bir gelecek yatırımı yaptım. Sen söyleyince aklıma geldi şimdi. Yaptığım konferans salonunun koltukları 524 adet tek tek koliyle geldi. Hepsine ben bile girebilirim kocaman. 15-20 tanesini kaldırttım kenara. Taşınma yatırımı.

1 Beğeni

Ben kolileri atmadım. Hesapladım da kaliteli sağlam koliler neredeyse 1000-1500 tl tutuyor tüm ev için. Hepsini özenle açıp ardiyeye koydum. :sweat_smile:

2 Beğeni

Valla mantıklı. Benim de bunlar sağlamlığıyla dikkatimi çekti. Altları zımbalı kalın ve kocaman. Hemen açıp kaldırttım. Sen iyi yapmışsın valla.

Alakasız olacak ama. Lens sizde uyku yapıyor mu? Bende acayip uyku yapıyor. Bu yüzden ben lensle de kitap okuyamıyorum.

Agape insanı kurbağaya, Tanrı ise insanı taşa çevirir ona göre. :frog:

1 Beğeni

Valla bende vertigo var konu öyle bir hızla değişti ki, vertigo atağı geçirdim :smile:

1 Beğeni

Ben gece gündüz takıyorum. Yaklaşık bir ay değiştirmiyorum. Hiç böyle bir şey yaşamadım.

@BiblofilYouTube Hiç yakıştıramadım. Daha orijinal bir hastalığa sahip olmadığın için egon acı çekmeli…

2 Beğeni

images - 2021-01-14T221206.169

İşte kafamdaki Burak bu. :joy:

Forumda veteriner var mıdır? Kedilerimden birisi aniden durgunlaştı, ayrıca hafiflemiş gibi de geldi. Çok zor yürüyor, koyduğum yerde kalıyor.

2 Beğeni

Ateşi var mı? Kulaklarından bakabilirsin. Yine de veteriner olsa bile gidip göstermen, tahlil yaptırman gerekebilir. O yüzden nöbetçi bir veterinere gitme şansın varsa göster ya da telefonla ara.

1 Beğeni

Şöyle bir şey buldum belki telefonla bilgi alınabilir.

:slight_smile:

Opera Anlık Görüntü_2021-01-14_231344_www.facebook.com

Bu benim nasıl aklıma gelmedi.

Opera Anlık Görüntü_2021-01-14_231640_www.facebook.com

2 Beğeni

Ben yokken iyi muhabbet dönmüş, kaçırmışım :neutral_face:

Anlaşılan korumamış :smirk: FROG MAN olmak yakışmış :joy:

@isos81 umarım kediniz iyidir :pray:

1 Beğeni

@Agape @anon6571210 @MelihAntepli Teşekkürler arkadaşlar, 24 saat çalışan vet bulup götürdüm. Viral enfeksiyon oluşmuş, serum tedavisi başladı.

8 Beğeni

Geçmiş olsun.  

1 Beğeni

Geçmiş olsun…

Minik Ged değildir umarım. Gerçi hiçbiri değildir inşallah. :roll_eyes:Ne diyorum ben. Çok geçmiş olsun.

2 Beğeni

Ged benim kedim değil, bir tanıdığın. Ortanca olan, Marco hastalandı. Önemli bir şeyi yok dedi, enfeksiyon kapmış bir yerden. 2-3 güne düzelir.

@Arqonquin @Melisa Teşekkürler. :pray:

6 Beğeni