Rıhtım Kamarası

Çok geçmiş olsun kedinize

1 Beğeni

Marco’ya geçmiş olsun. En kısa sürede iyileşir umarım. 3 kedinizi benim yerime şöyle bir sıkıp sevin :relaxed:

1 Beğeni

Geçmiş olsun. En doğrusunu yapmışsın. Bir an önce iyileşmesini dilerim.

1 Beğeni

Niye böyle şeyler hep benim başıma geliyor :// Bandrolü de kontrol ettim, orijinal duruyor. Elinde İthaki’den Dune Sapkınlıkları olan varsa 234. ve 235. sayfaları rica edecektim, tam da çatışmanın ortasında elektrikler gitti resmen :((

6 Beğeni

Ben de şuan bunu okuyorum. Benimkinde sayfalar vardı. Evde olmadığım için paylaşamıyorum maalesef.

1 Beğeni

1 Beğeni

Teşekkür ediyorum ikinizi de ^^

Acaba 200 yıl sonra hatalı basım olduğu için para eder mi? o_O

3 Beğeni

Benim de bir kitapta böyle bir hata vardı, İthaki satın aldığımdan 3 ay sonra değiştirmişti.

1 Beğeni

Bence etmez, :slight_smile: orjinal dil ve ilk baskı olsaydı edebilirdi ama çeviri kitabın bence koleksiyon değeri yok, arşiv değeri var.

2 Beğeni

Benim Sandmanlerden biri de böyleydi :// Değiştirecegimi sanmıyorum ama o işler beni yoruyor :\

@alper 200 yıl sonra olacak hiçbir şeyin benim için değeri yok zaten xd

2 Beğeni

Geçmiş olsun. Yüreğimde acı hissettim (Bizimde iki kedimiz var. Böyle olunca çok daha kötü hissettim bu acıyı. :crying_cat_face:)

Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur Marco. :pray::heart:

1 Beğeni

Maalesef. Yeni yöntemler gerek. Devrim girişimi başarısız oldu ama kahramanca savaşarak kurbağaya döndüm. :joy: (Flood yaptığım için üzgünüm ama bir araya gelemeyecek iki konuyu bir araya getirmektense bu yolu uygun gördüm.)

1 Beğeni

Taze tayfalar için efendime söyleyeyim bir çeyrek altındır, bir kitap setidir var mı böyle sürprizler? :krs:

3 Beğeni

İlk takı benden o zaman. Forumun denetmeninden en yeni tayfa üyesine bir adet cumhuriyet altını.

5 Beğeni

Ben de aynı soruyu Cadı’nın kurbağaya çevirdikleri için soracaktım. :joy:

2 Beğeni

Cadı’nın yeni kurbağaya çevirdikleri ve yeni tayfalar derken forum batar arkadaşlar. Çok da dillendirmeyelim bu olayı sonra önüne geçemeyiz. :joy:

2 Beğeni

Neyse ki Lawful Neutral takılıyorum ve iyiliğe, aydınlık tarafa yakınım. Yoksa yazdıklarını umursamazdım. :joy:

(Bilmeyenler için masaüstü rol yapma oyunları ve eski RPG oyunlarında ki terimler. Lawful Neutral Kurallara uyan ve tarafsız demek.)

3 Beğeni

@Agape tekrarlayan cezalar için üç gün uzaklaştırma vereceği söylentiler arasında. Cadı kazanında üç gün kurbağalama yüzmeyi öğreniyormuşsun. :joy:

1 Beğeni

Asla bilmediğim için soruyorum, nasıl tayfa olunuyor? Uzun zamandır forumdayım ama muhtemelen tam bir etkisiz eleman olduğumdan tayfa olamadım. :joy:

1 Beğeni

Tayfa olmanız için bazı kriterler var. Onları yaparsanız tayfa olursunuz. Eğer kriterleri merak ediyorsanız görsel atabilirim.

1 Beğeni