Rıhtım Kamarası

Ulan ne sınav haftasıymış arkadaş, gir gir bitmedi yemin ederim. Öğlene doğru rahata ermiş olurum :relieved:

5 Beğeni

Aynen ya, 3 hafta sonra da yine olacak neye uğradığımı şaşırdım :joy:

5 Beğeni

Üç hafta sonra görüşürüz hocam :smiley:

1 Beğeni

İstanbul Sözleşmesi bugün iptal edildi biliyorsunuz. Ne düşünüyorsunuz?

1 Beğeni
2 Beğeni

Arkadaşlar elimde kilitli bir pdf dosyası var ve şifresini asla hatırlayamıyorum. Bunu açmak için bir yol var mı?

1 Beğeni

Belki bu iki makale yardımcı olabilir. :slightly_smiling_face: Durumu tam olarak bilmediğim için belirli bir şey söyleyemem. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

1 Beğeni

Teşekkürler ama olmadı ne yazık ki. Sürekli şifre istiyor. 500 sayfa falan olduğu için çıktı da alamıyorum hem de zaten yazıcım yok. :sweat_smile:

Adobe acrobat pro almayı denerim belki. Bu işlerden de hiç anlamıyorum. :d

1 Beğeni

Neresinden baksan vahim bir gelisme. Allah sonumuzu hayretsin.

Öyle deme ya,sonuçta Türk aile yapısı yerle yeksan oldu.Bu tarz şeyler hep feminist ve LGBT destekçilerinin pis oyunları

3 Beğeni

İnsanlar bu ülkede yaşamak için hayatta kalabilmek için mücadele ediyor ya hayatta kalabilmek için. Kölelik kaldırıldığında İstanbul’da “şeriatta var bu nasıl kaldırırsınız” diye isyan ediyorlardı. Bugün de aynı isyanı yine aynı kaynağa dayandırarak; kadınları ve lgbti bireyleri dövebilmek, öldürebilmek, yaşam alanlarını yok edebilmek için yapıyorlar. Değişen bir şey yok. God-emperor bu ülkede özgür bir hayat yaşamamamız için her şeyi yapıyor. Öfkem çok büyük kinim hiç solmayacak. Ne kadar yorulsam da dövüşmekten, mücadele etmekten başka çare yok maalesef…

Başlık neden buraya taşındı acaba?

6 Beğeni

MNG ile benim gibi sorun yaşayan var mı hiç?Bir tür Instagram üzerinden özel baskı şirketinden yastık bastırdım ve dün bana takip numarası verildiğinde kargonun teslim edilemediği yazılıp,aynı gün teslim alınmazsa iade edileceği yazılmış.Birincisi evdeydi herkes,belirtildiği saatte gelmediği o kadar belli ki adresime.İkincisi o kargoyu şubede en az 2 iş günü bekletmek zorunda yasal olarak.Çıldırmak üzereyim hele ki geri gönderirlerse o kargoyu çıldıracağım.

@isos81 size bir sorum var, umarım rahatsız etmiyorum. Susanna Clarke Piranesi eserini okumuştunuz diye hatırlıyorum. Mekanlara takılmak gerekli mi eserde? Hiç birini hatırlayamıyorum, ne neredeydi katlar, Kuzey Güney cephesi hepsi karışıyor kafamda. Bunlara dikkat etmeden okunur mu kitap?

Est, ne rahatsızlığı? Memnun olurum tersine.

Okunuyor evet, mekanları akılda tutmanıza gerek yok. Mekanların hikaye ile doğrudan bir bağı yok.

Yine de emin olmak için okuyan birkaç arkadaşa sordum. Onlar da aynı şeyi söyledi. Atıyorum 2. Katın 8. Odasında ne olduğunu bilmeniz gerekmiyor.

1 Beğeni

Güzel. Geçen sefer bir az okuyup beyin patlamasından bırakmıştım. :joy::joy: Teşekkür ederim. ))

1 Beğeni

Hayırlı olsun :slight_smile:

https://www.bloomberg.com/quote/USDTRY:CUR

4 Beğeni

Fake değil, değil mi :face_with_thermometer:

Linki yeni gördüm. Değilmiş :worried:

1 Beğeni

Fake değil ama uzak asya borsalarındaki fiyatlama bu, ilerleyen saatlerde daha büyük borsalar açılacak o zaman daha sağlıklı sinyaller alırız. İlk sinyaller negatif.

Tabii en önemlisi sabah bizim borsa açılınca oluşacak fiyat. Gece oluşan fiyatlar trendin yönüyle alakalı fikir vermesi açısından önemli. :slight_smile:

1 Beğeni

Efsaneyi hatırlayalım.

8 Beğeni