Rıhtım Kamarası

Ufuk ayran içmiş diye duydum.

1 Beğeni

Halkçılığa uygun olmayan bir şekilde PS5’ i var. Kimse duymasın, görmesin diye saklanıyor.

1 Beğeni

Şimdi anladım. Bana da 10 kitap borcu var. :buyucu:

4 Beğeni

@Agape’ye katılıyorum, seni seçtim Alper :smile:

Fuar olsa telafi ederiz @Agape :slight_smile: Delidolu bizi bekliyor :slight_smile:

2 Beğeni

Artık maalesef fuara gelemem. İstanbul’dan taşındım. :slight_smile: İzmir’e gelirim dersen o başka.

3 Beğeni

O zaman benim masayı göndersin @Ufuk

3 Beğeni

Yazın olursa Didim’e geliyorum :slight_smile: Belki İstanbul bu işin düşer, olsun da fuar bakalım :slight_smile:

@alper senin masa hazır evden çıkmıyorum, çıkınca göndercem :smile:

2 Beğeni

Bir kütük ve üzerinde tahta göndereceksin biliyorum. :slight_smile: Hediye hakem heyetine başvururum.

2 Beğeni

İstanbul’a umarım işim düşmez. :joy: Uzun seneler boyunca gelmeyi düşünmüyorum. Kardeşimin mezuniyet şeyi için bile bir bahane buldum ama evleneceği zaman için henüz geçerli bir sebep bulamadım ama neyse ki çok vaktim var. :thinking:

İzmir’e gelirsen borcunu ödemek için hiç de çekinme.

2 Beğeni

Hadiiii tüm sürprizi bozdun, canım sıkıldı yok sana masa :smile: Siyah almıyorum toz belli ediyor, beni de deli ediyor, toz tutmayan masa bulursam ikimize de alırım :smile:

Şimdi daha emin oldum fuarda görüşürüz :slight_smile:

2 Beğeni

Hiç sanmıyorum. Bir ara Ankara fuarına mı gitsem diyerek sesli düşündüm fakat sonrasında hemen üşendim.

2 Beğeni

Ankara’ya gitme @alper borca sokar :smile: Kendini kredi çekip kitap alırken bulursun :smile:

Alper bu arada o kitap çıktı mı satışa bakmadım :slight_smile: Yeşilli?

2 Beğeni

Yeşilli çıktı ama en son Ankara’ya gittiğimde @alper şehri terk ediyorum demişti. :buyucu:

Oysa sadece kitaplarına bir göz atacaktım.

3 Beğeni

Ooo sen can damarından vurmuşsun :smile: Kitaplarını en son toplu dağıttı, o günden beri geceleri verdiği evleri geziyor nasılsınız diye :smile:

2 Beğeni

Bana hiç uğramadı. :thinking: Gerçi uğramaya çalışırken kurbağaya dönüşmüş de olabilir ama biliyor musun çok da şey yapmıyorum.

Bursa’daki BKM kitabın yerine gidip iki çift laf edesim var sadece babam oraya giderken peşine takılabilirim belki.

2 Beğeni

Bana BKM deme, tüylerim (insanda yoktur) diken diken oluyor, gidersen selam söyle :smile:

2 Beğeni

Selamını ileteceğim. Bir de tükenmiş bir kitap bulursam fotoğraf atarım ama muhtemelen gitmem. :joy:

2 Beğeni

Yeşilli çıktı. Sipariş verdim. Gelince paylaşırım. @Agape geçen yıl geldi ama o hafta benim bir yere gitmem gerekti.

2 Beğeni

Lafı geçmişken, bu kadar uzun süre devam etmiş olmanız beni gerçekten şaşırtmıştı. Ama keyifli yani. Şahsen Türkiye’de bir cadının var olması fikri cazip geliyor. :grin:

1 Beğeni

Tolkien Prof, hayranlardan gelen soruları yanıtlıyor. Bazı sorular basit olsa da güzel sorular da var, özelikle Gandalf’ın griden beyaza geçişini çok güzel açıklamış.

2 Beğeni